OYUNEKS
Diğer Sayfalar

Riot Cash 850 TL

Riot Cash TR
(0.0)

Epin olarak teslim edilir. LoL - Valorant - LoRa oyunlarında, TR hesaplarında geçerlidir.

803,25 TL
850,00 TL
803,25 TL
OYUNEKS
(5.0)
Diamond Mağaza
Diamond Mağaza
2346 AKTİF ÜRÜN
9999+ TAKİPÇİ
Riot Cash TR Nedir?

Riot Cash TR , Riot Games platformunda kullanabileceğiniz dijital hediye kartıdır. Bu kartlar sayesinde platform bakiyesi yükleyebilir, dijital içerik satın alabilir, üyelik yenileyebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Riot Cash TR satın aldıktan sonra, tarafınıza iletilen dijital kodu ilgili platformun hesap bölümünde girerek aktive edebilir ve bakiyeniz anında hesabınıza tanımlanır.

Riot Cash TR Nasıl Kullanılır?

1. Oyuneks.com adresinde Riot Cash TR kategorisine girin.
2. Almak istediğiniz kart değerini seçin ve "Satın Al" butonuna tıklayın.
3. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra Riot Cash TR kodunuz anında teslim edilecektir.
4. Kodu Riot Games platformunun hesap bölümünde girerek aktive edin.

Riot Cash TR Fiyatları
Aralık 2025 Güncel
Riot Cash 120 TL 115,20 TL
Riot Cash 250 TL 240,00 TL
Riot Cash 500 TL 480,00 TL
Riot Cash 850 TL 816,00 TL
Riot Cash 1.230 TL 1.180,80 TL
Riot Cash 2.450 TL 2.352,00 TL
Riot Cash TR ile Neler Yapılabilir?
  1. Platform Bakiyesi: Kullanıcılar, Riot Cash TR ile oyun içi bakiyelerini hızlı bir şekilde artırarak, istedikleri dijital içeriklere ulaşabilirler.
  2. Dijital İçerik Alımları: Riot Cash TR kullanarak, oyunlar için özel kostümler, karakterler veya silahlar gibi dijital içerikleri kolayca satın alabilirsiniz.
  3. Üyelik Avantajları: Riot Cash TR ile premium üyelik satın alarak, oyun deneyiminizi geliştirecek birçok avantaja sahip olabilirsiniz.
  4. Hediye Etme İmkanı: Arkadaşlarınıza Riot Cash TR hediye kartı göndererek, onların da oyun içi içeriklere erişimini sağlayabilir ve onlara sürpriz yapabilirsiniz.
  5. İndirimli Alışveriş: Riot Cash TR ile özel kampanyalardan faydalanarak, oyun içi alışverişlerinizi daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Riot Cash 850 TL

0.0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Yorum Yayınlanma Kriterleri

* Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Tüm değerlendirmeler (0)
Henüz Yorum Bulunmuyor.

Riot Cash TR, League of Legends, VALORANT, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi Riot Games oyunlarında RP (Riot Points) ve VP (VALORANT Points) satın almak için kullanılır.

Nasıl yüklenir
  1. Riot Cash TR'nin kullanılacağı Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  2. League of Legends, VALORANT veya diğer Riot Games oyunlarından birini açın ve ana menüden "RP/VP Satın Al" veya "Mağaza" sekmesine tıklayın.
  3. "Hediye Kartı Kullan", "Kod Kullan" veya "Redeem Code" seçeneğini seçin.
  4. oyuneks.com'dan aldığınız Riot Cash TR kodunu eksiksiz ve doğru şekilde girin.
  5. "Onayla" veya "Submit" butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.
  6. Kodun başarıyla yüklendiğine dair bildirimi aldıktan sonra bakiyenizi kontrol edin.
Dikkat edilmesi gerekenler
  • Kodun doğru girildiğinden emin olun; harf ve rakamları dikkatlice kontrol edin.
  • Kodun son kullanma tarihini kontrol edin; süresi dolmuş kodlar geçersizdir.
  • İnternet bağlantınızın stabil olduğundan emin olun; bağlantı kesintisi işlemi iptal edebilir.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız oyuneks.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz Riot Cash TR için doğru adres oyuneks.com.

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.
E-Pin ve Oyun parası alışverişlerinizde 7/24 hızlı teslimat.
E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.
Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.
%100 müşteri memnuniyeti garantisi.
CANLI
DESTEK
0