Valorant VP Satın Al

Valorant Point Satın Al | Valorant VP Fiyatları

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. İlk olarak Ekim 2019'da Project A kod adı altında yayınlanan oyun, 7 Nisan 2020'de sınırlı erişimle kapalı beta dönemine başladı ve ardından 2 Haziran 2020'de resmî olarak yayınlandı.

Valorant, yakın gelecekte geçen takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Temsilcilerin, her biri ücret gerektiren benzersiz yeteneklerinin yanı sıra öldürme, ölüm veya ani hareketler yoluyla hücum gerektiren benzersiz bir nihai yeteneğe sahiptirler. Her oyuncu her tura "klasik" bir tabanca ve bir veya birden daha fazla "özel yetenek" ile başlar. Diğer silahlar ve yetenek ücretleri, bir önceki turun sonucuna, oyuncunun sorumlu olduğu herhangi bir öldürmeye ve ani artışla yapılan herhangi bir eyleme dayalı olarak para veren bir oyun içi ekonomik sistem kullanılarak satın alınabilir. Oyunda hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği gibi çeşitli silahlar bulunur. "Spectre", "Odin" ve "Vandal" gibi otomatik ve yarı otomatik silahlar, doğru atış yapabilmek için oyuncu tarafından kontrol edilmesi gereken geri tepme modellerine sahiptir.

Valorant VP Ne Kadar? Valorant VP Güncel Fiyatları? (Eylül 2023)
Valorant 225 VP ₺32,01
Valorant 925 VP ₺126,10
Valorant 1850 VP ₺242,50
Valorant 3400 VP ₺436,50
Valorant 5550 VP ₺679,00
Valorant 11250 VP ₺1.358,00


Valorant VP Satın Al, Oyuneks.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra ürün arama kutusuna “​Valorant VP ​” yazıp ürün detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Valorant VP sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant VP Points nereden bulabilirim?
Türkiye’de sizler gibi bu oyunun parçası olan Oyuneks 'de dijital kod satış mağazası olan sitemiz üzerinden Valorant Point ​ alımlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant VP fiyatları ne kadar olacak?
Yeni çıkacak olan içerik bedeli değişiklikleri ile Valorant VP fiyatlarında güncelleme olacaktır örnek ; Valorant 175 VPoints 17 ₺ gibi bir rakamdan satışa sunulacak ve bunun gibi değişikliklere bir alttaki fiyat değişikliğinde görebilirsiniz

Valorant Point Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://oyuneks.com/e-pin-detay/valorant-point-satin-al-valorant-vp-fiyatlari  sayfasına giriş yapınız. 
2. Adım: Almak istediğiniz Valorant VP  miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Oyuneks üyeliğiniz var ise ve bakiyenizde para bulunuyor ise Satın Al dedikten sonra almış olduğunuz Valorant Points koduna Oyuneks Hesabım > Siparişlerim > Epin Siparişlerim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Valorant Points VP Nereden alınır ?
Valorant Points VP satın almak, en ucuz Valorant VP fiyatları için Oyuneks. Güvenli VP , Valorant VP Kodu  almak için Oyuneks 'i ziyaret edebilirsiniz.

Valorant Point Nasıl Yüklenir ?
1.Adım: Valorant oyun'nuna giriş yapınız.
2.Adım: Sağ üstte bulunan valorant simgesine tıklayınız.
3.Adım: Açılan pencerede ''Riot ve Kodlar'' butonuna tıklayınız.
4.Adım: Ekranın ortasında bulunan kutucuğa kodu giriniz ve işlemi tamamlayınız.

Valorant Battle Pass nasıl satın alınır ?
Valorant Battle Pass 1000 VP karşılığında alınır. Valorant Battle Pass için Oyuneks sitemiz üzerinden Valorant 1.200 VPoints Satın alarak Battle Pass (Valorant Savaş Bileti ) alabilirsiniz.

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP ?
Yağmacı Vandal V
alorant oyun içersinide toplam 1775 VP'ye satın alarak bu skini elde edebilirsiniz.

Valorant Fatih Ghost Kaç VP ?
Fatih Ghost
Valorant oyun içersinide toplam 1775 VP'ye satın alarak bu skini elde edebilirsiniz.

Valorant Köken Kaç VP ?
Valorant Köken Valorant oyun içersinide toplam 1775 VP'ye satın alarak bu skini elde edebilirsiniz.

Valorant Delipop Hançer Kaç VP ?
Valorant Delipop Hançer
 Valorant oyun içersinide toplam 4350 VP'ye satın alarak bu skini elde edebilirsiniz.

Valorant BlastX Spectre Kaç VP ?
Valorant BlastX Spectre Valorant oyun içersinide toplam 325 VP'ye satın alarak bu skini elde edebilirsiniz.

Valorant Ajanları (Karakterleri) Kimlerdir ? 

● Jett / Rolü : Düellocu - Anavatanı Güney Kore'yi temsil eden Jett'in çevik ve darbelerden kaçmaya dayalı dövüş tarzı, başkalarının alamadığı riskleri almasını sağlar. Her çatışmada üstünlüğünü belli eder ve rakipleri daha nerede olduğunu anlamadan onları kesip biçmeye başlar.
● Raze / Rolü : Düellocu - Bomba gibi bir kişiliğe ve kocaman silahlara sahip olan Raze, aramıza Brezilya'dan katılıyor. Kafa göz dalan oyun tarzıyla düşmanları saklandıkları deliklerden çıkarmakta ve dar alanları ''bam bam bam'' temizlemekte üstüne yok.
● Breach / Rolü Öncü - İnsanüstü güçlere sahip İsveçli Breach, düşman zemininde sert bir şekilde yolu açan, hedeflenebilir bir kinetik dalga gönderir. Sebep olduğu hasar ve darbe, savaşın dengelerini değiştirecek niteliktedir.
● Omen / Rolü : Kontrol Uzmanı - Bir anının hayaleti olan Omen gölgelerin içinde avlanır. Düşmanlarını kör eder, savaş alanını boydan boya kat eder ve paranoyanın, onun ne taraftan saldıracağını anlamaya çalışan rakiplerinin damarlarında gezinmesini sağlar.
● Brimstone / Rolü : Kontrol Uzmanı - Aramıza ABD'den katılan Brimstone'un hava araçları sayesinde takımı her zaman 1-0 öndedir. Gereken her türlü işlevselliği titizlikle ve güvenli bir mesafeden sağlaması, muharebe alanında bu kumandanı eşsiz kılar.
● Phoenix / Rolü : Düellocu - Aramıza Birleşik Krallık'tan katılan ve yıldızlardan aldığı gücü dövüş stilinin her noktasına yansıtan Phoenix, savaş alanını alevlerle ve patlamalarla aydınlatır. Arkasında destek olsun olmasın, bildiği gibi savaşmak için ileri atılacağından şüpheniz olmasın.
● Sage / Rolü : Gözcü - Çinli ve kapı gibi Sage gittiği her yerde kendini ve takımını güvende tutar. Öldürülen silah arkadaşlarını hayata döndürme yeteneği ve agresif saldırıları bertaraf edebilmesiyle, cehennemvari savaş meydanında etrafına huzur verir.
● Sova / Rolü : Öncü - Rusya'nın uçsuz bucaksız tundralarında yetişen Sova düşmanlarını acımasız bir verimlilik ve titizlikle tespit eder, izlerini sürer ve onları yok eder. Özel yayı ve sıra dışı iz sürme yetenekleri ile ondan kaçsanız da asla saklanamazsınız.
● Viper / Rolü : Kontrol Uzmanı - Amerikalı kimyacı Viper zehir yüklü, çeşit çeşit kimyasal cihazıyla savaş alanını kontrol altında tutarken düşmanın görüşünü de alt üst eder. Avını zehriyle değilse bile aklıyla mutlaka avcunun içine alır.
● Cypher / Rolü : Gözcü - Faslı bilgi uzmanı ve tek kişilik gözetleme ağı Cypher, düşmanın her hareketini bilir, her sırrını duyar ve her manevrasını görür. Cypher'ın gözleri hep üzerinizdedir.
● Reyna / Rolü : Düellocu - Meksika'nın kalbinden kopup gelmiş Reyna teke tek çatışmalarda düşmanını ezer ve aldığı her skorla daha da coşar. Yapabilecekleri tamamen saf beceri gerektirir ve onu ciddi şekilde performansa dayalı kılar.
● Killjoy / Rolü : Gözcü - Alman dâhi Killjoy, kendi icatlarından oluşan cephaneliğiyle savaş meydanını kontrol altına alır. Cihazlarının verdiği hasar rakiplerini durdurmaya yetmezse robotlarının yardımıyla rakiplerini zayıflatarak onların ortadan kaldırılmalarını kolaylaştırır.
● Skye / Rolü : Öncü - Aramıza Avustralya'dan katılan Skye, beraberinde getirdiği vahşi hayvan ordusuyla birlikte çatışmayı iyiden iyiye kızıştırıyor. Düşmana ayak bağı olan hayvanları ve takım arkadaşlarını iyileştirme yetisiyle, takımının gücünü pekiştiriyor ve takımdaki herkesi kolluyor.
● Yoru / Rolü : Düellocu - Japon Yoru, gerçeklikte açtığı geçitlerden geçerek düşman hattına sinsice sızıyor. Yanılsamalardan ve kaba kuvvetten eşit oranda faydalanarak hedeflerini göz açıp kapayıncaya kadar indiriyor.
● Astra / Rolü : Kontrol Uzmanı - Ganalı ajan Astra, kozmosun enerjisini kullanarak savaş meydanını lehine değiştirebiliyor. Astral yolculuğu üzerinde tam kontrole sahip olması ve engin stratejik öngörüsüyle, düşmanın bir sonraki hamlesinden her zaman birkaç ışık yılı önde.
● Kay/O / Rolü : Initiator - KAY/O, radyantları etkisiz hale getirmek için üretilmiş bir savaş makinesi. Düşmanlarının yeteneklerini sindirerek rakiplerin karşı koyma yetisini bastırır. Böylece hem kendisini hem de takım arkadaşlarını korur.
● Chamber / Rolü : Sentinel -Her daim şık ve tam teçhizat dolaşan Fransız silah tasarımcısı Chamber, ölümcül isabetliliğiyle rakipleri ortadan kaldırıyor. Özel yeteneklerini kullanarak görüş mesafesi sağlar, uzaktaki rakipleri avlar ve her plana mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Valorant Point ile ne alınır?
Valorant Point oyun içi mağazada kullanılan bir para birimidir. Valorant Point ( VP ) ile oyun mağazasında silah paketleri, silah kaplamaları ( skin ) satın alabilir, oynamak istediğiniz şampiyonları, beklemeden açabilirsiniz.

Valorant Point en ucuz nereden alınır?
Valorant Point, Türkiye'nin en hızlı, yenilikçi ve güvenilir sitesi olan Oyuneks'ten satın alabilirsiniz. Oyuneks, Riot Games resmi bayisidir, VP lerin güvenli adresidir.

 

 175 VP

Valorant 115 VP

Sadece Türkiye'de geçerlidir. %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

25,00

23,25

Valorant 225 VP - 33 TL Riot Cash

33 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir.  %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

33,00

30,69

740 VP

Valorant 475 VP

Sadece Türkiye'de geçerlidir. %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

110,00

102,30

1450 VP

Valorant 925 VP - 130 TL Riot Cash

130 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir. %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

130,00

120,90

2850 VP

Valorant 1850 VP - 250 TL Riot Cash

250 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir. %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

250,00

232,50

5250 VP

Valorant 3400 VP - 450 TL Riot Cash

450 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir. %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

450,00

418,50

8500 VP

Valorant 5550 VP - 700 TL Riot Cash

700 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir.  %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

700,00

651,00

Valorant 11250 VP - 1400 TL Riot Cash

1400 TL Riot Cash. Sadece Türkiye'de geçerlidir.  %20 KDV dahildir.

00

Gün

00

Saat

00

dk

00

sn

%7

1.400,00

1.302,00

1.Adım: Valorant oyun'nuna giriş yapınız.

2.Adım: Sağ üstte bulunan valorant simgesine tıklayınız.

3.Adım: Açılan pencerede ''Riot ve Kodlar'' butonuna tıklayınız.

4.Adım: Ekranın ortasında bulunan kutucuğa  kodu giriniz ve işlemi tamamlayınız.

Valorant VP Satın Al ALAN KULLANICILARIN YORUMLARI (348)
D*** ÇA***
Ürünü satın aldı

2023-09-18 17:56:22
A*** Ç***
Ürünü satın aldı

heeeeğğğğğ abiden geldim

2023-09-18 12:23:08
K*** U***
Ürünü satın aldı

barış g den geldim

2023-09-10 11:50:16
k*** ki***
Ürünü satın aldı

barış g abiden geldim

2023-09-08 21:12:12
T*** A***
Ürünü satın aldı

BARIŞ G DEN GELdim

2023-09-07 11:22:06
<<
1 > 70
>>

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1