Rise Online Satın Al

Rise Online Nasıl Oyun?
Türkiye'nin ilk yerli MMORPG'si Rise Online World iki yıl önce yayınladığı ilk fragmanla oyunculara duyurulmuştu. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen Rise Online World Protean ve Lunaskar adlı iki ırkın birbiriyle olan savaşını anlatıyor. Warrior, Rogue, Mage ve Priest olmak üzere 4 ayrı sınıf bulunuyor.

Rise Online Hangi firmaya ait?
Rise Online World, Rokosoft tarafından Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş MMORPG türünde bir oyun.

Rise Online ne zaman çıktı?
Alfa 2.0 sürümü 23 Nisan 2021'de yayınlanan Rise Online World'ün resmi çıkış tarihi 15.04.2022 olarak belirlenmiştir.

Rise Cash Nedir?
Rise Online World Cash, kısa ismiyle Rise Cash oyun içi mağazadan edinebileceğiniz ve sizi diğer oyuncuların önüne geçirecek bir takım premium (paket), eşya ve skin (görünümleri) alabilmenize yaran Rise Online World'de geçerli bir ödeme birimidir. Rise Online Pin yani Rise Online Epin satın al mak için doğru adres Oyuneks ! En ucuz, hızlı ve güvenli şekilde Rise Online Cash satın al mak için buraya tıklayınız.

Rise Cash Nereden Bulunur?

Rise Online World Cash, kısa ismiyle Rise Cash 'i ( Rise Online Epin ) Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Digital Kod Epin Satış Sitesi olan Oyuneks 'den bulabilir ve en hızlı ödeme yöntemleriyle alabilirsiniz.

Rise Pre, Rise Online Pre Nedir?
Rise Online Pre, yani Rise Pre , bir ay boyunca daha fazla exp, bp ve coin kazanmanızı sağlayacak olan bir pakettir. Rise Pre yani Rise Online Pre satın al mak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak!

Rise Online GB, Rise Online Gold Nedir?
Rise Online World Gold Bar , kısa ismiyle Rise Online GB oyun içi materyal (item vb) parçalar edinebileceğiniz para birimidir.  ve sizi diğer oyuncuların önüne geçirecek bir olanak sağlar. En uygun fiyatlarla Rise Online GB satın al mak için buraya tıklayınız.

Rise Online Gold, Rise Online GB nereden bulabilirim?
Türkiye’de sizler gibi bu oyunun parçası olan Oyuneks 'de dijital kod satış mağazası olan sitemiz üzerinden Rise Online Gold, kısa ismiyle Rise Online GB alımlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde Rise Online Gold satın al mak için buraya tıklayınız.

Rise Online Cash Fiyatları nelerdir?
200 Rise Cash 20 TL
500 Rise Cash  49,90 TL
1100 Rise Cash 99,90 TL
2250 Rise Cash 199,90 TL
4800 Rise Cash 399,90 TL
12500 Rise Cash 999,90 TL

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1