OYUNEKS

Diğer Sayfalar

Milli Piyango Online 50 TL Kupon Kodu Satın Al - Oyuneks

Milli Piyango Online 50 TL Kupon Kodu

50.00 TL x 1
50.00 TL
Milli piyango çekilişi, kazı kazan, çılgın sayısal loto, süper loto, şans topu ve diğer tüm oyunlar için kullanılabilir.
Milli Piyango %20 Bonus KampanyasıOyuneks’ten satın aldığın ilk kupon miktarının %20’si kadar bonusu kaçırma!Bonus fırsatından yararlanmak için kuponunu şimdi al, oyna ve kazan!Şartlar Kampanya ve Koşullar1. Kampanya 21.08.2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.2. Kampanya kapsamında ilk kez kupon alacak mevcut veya yeni tüm Milli Piyango kullanıcılarıkampanyadan yararlanabilir.3. Kampanya kapsamında satın alınan kupon kodunun %20’si kadar bonus yüklenecektir.* 25 TL için 5 TL* 50 TL için 10 TL* 100 TL için 20 TL* 250 TL için 50 TL tutarında bonus yüklenecektir.4. Kampanya yalnızca alınan ilk ve tek kupon kodu için geçerlidir.5. Bonus, Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır.6. Yukarıdaki koşulları sağlayan oyuncuların bonusları, her hafta Çarşamba günü hesabınayüklenecektir.7. Kredi kartı veya banka kartı dahil tüm ödeme yöntemleri kampanyaya dahildir.8. Kampanya öncesinde herhangi bir kupon kodu aktifleştirmiş kullanıcılar da kampanyakapsamında aldıkları ilk kupon kodu tutarının %20’si oranında bonusa hak kazanacaktır.9. Bonus geçerlilik tarihi 7 gün olup, aşağıda belirtilen tüm oyunlarda kullanılabilecektir:* Sanal Oyunlar* Kazı Kazan* Milli Piyango* Çılgın Sayısal Loto* Süper Loto* Şans TopuGenel Bilgiler1. www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasıüzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.2. Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin 2veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus vekazanç iptal hakkını saklı tutar.3. Kazançlarınız için verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanunundabelirtilen 23.387 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.4. Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir,kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerdebonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.5. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı KimlikNumarası verilen kişiler katılamaz.6. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.Milli Piyango Kupon Kodu Nedir? Oyuneks.com sitemizden satın alacağınız Milli Piyango Kupon Kodu ile millipiyangoonline.com sitesinden kupon kodunuzu aktif ederek şans oyunları oynayabilirsiniz. Milli Piyango Kupon Kodu Fiyatları Ne Kadar? Milli Piyango Kodu Fiyat Listesi:25 TL Milli Piyango Online Kupon Kodu50 TL Milli Piyango Online Kupon Kodu100 TL Milli Piyango Online Kupon Kodu250 TL Milli Piyango Online Kupon KoduMilli Piyango Kupon Kodu Nereden Alınır?Oyuneks.com’dan alınır. Giriş yaparak hemen milli piyango kod satın al. Milli Piyango Kupon Kodu alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz oyunu oynamak için bakiyenizi kullanabilirsiniz.Milli Piyango Kodu 2023

Milli Piyango Online 50 TL Kupon Kodu

4,6
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Yorum Yayınlanma Kriterleri

* Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Tüm değerlendirmeler (0) ÜRÜNÜ DEĞERLENDİR
Henüz Yorum Bulunmuyor.
Kupon kodunuzu kullanabilmek için aşağıdaki adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:-       Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.-       Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango Yılbaşı Bileti kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodunun aktif duruma getirilmesi sonrası kupon kodu değerinde Bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.-       Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Milli Piyango sayfası üzerinden yılbaşı biletinizi satın alabilirsiniz.
Taksit

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

CANLI
DESTEK
0