2022-11-18 10:49:31
valorant soulstrife

Yeni Valorant Koleksiyon: Abyssal

Valorant yeni koleksiyon Abyssal görünümü, çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı!


VALORANT Yeni Koleksiyon: Abyssal

Valorant sızıntıları ile bilinen Mike Valor Leask, geçtiğimiz saatlerde iki farklı Valorant paketini aynı anda sızdırdı. Valorant Give Back 2022 koleksiyonu ile birlikte, Valorant Abyssal koleksiyonu da sızdırıldı. Valorant Abyssal koleksiyonu ne zaman gelecekValorant Abyssal skin kaç vpValorant Abyssal çıkış tarihi ne zaman?

Valorant 5.10 yamasının yayınlanması ile birlilte Abyssal paketi de oyunda mevcut olacak ve geçmişten popüler görünümlerinin birleşmesi ile oluşan Give Back 2022 paketinin yanına katılacak. Valorant Abyssal ya da Valorant Give Back 2022 paketini satın almak istiyorsanız Valorant Puanı harcamanız gerekecek.

Valorant Abyssal koleksiyonu, Deluxe Editiyon Katman Görünümü olacak. Bir diğer sızdırılan bilgiye göre Valorant Abyssal koleksiyonu herhangi bir yükseltme ya da varyant içermeyecek. Paket 5 görünüm, 3 oyuncu kartı ve 3 sprey içerecek.

VALORANT Yeni Koleksiyon Abyssal Silahları

Valorant Abyssal koleksiyonu 5 adet silah görünümünden oluşacak. Valorant Abyssal Phantom, Sheriff, Spectre, Guardian ve Axe silahlarından oluşacak.

  • Valorant Abyssal Phantom
  • Valorant Abyssal Sheriff
  • Valorant Abyssal Spectre
  • Valorant Abyssal Guardian
  • Valorant Abyssal Axe (Yakın Dövüş)


Pakette başka hangi öğelerin bulunacağına dair bir bilgi yok ve buna ek olarak, görünümlerin herhangi bir çeşidi veya yükseltmesi olmayacak.

 

VALORANT Abyssal Kaç VP?

Valorant Abyssal paket fiyatının  5100 VP olması bekleniyor. Silah görünümlerini her birinin ise 1275 VP olması bekleniyor. 

 

VALORANT Abyssal Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Mevcut paketin süresi dolduğunda Valorant Abyssal koleksiyonu mağazadaki yerini alacak. Tahminlere göre Valorant Abyssal koleksiyonu 16 Kasım 2022 tarihinde oyunda olacak. 


Şu anda oyuncular Valorant 5.10 yaması ile birlikte ajan yeteneklerini, harita değişikliklerini, hata düzeltmelerini ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yeni değişikliği keşfedecek. 

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1