2022-03-07 12:24:07
Valorant Türk Ajan

Yeni Valorant Ajanı Türk Olabilir!

Son zamanların en çok oynanan FPS oyunu Valorant'a gelecek sonraki ajan Türk olabilir.


 Bilgidiğiniz üzere Valorant, farklı bir çok yeteneğe sahip ajanların olduğu FPS türünde bir oyun. Bu ajanlardan Cypher, her zaman olduğu gibi yine bir takım bilgiler sızdırıyor. Fakat bu sızıntılar en çok biz Türk'leri ilgilendiriyor. Sebebi ise bir sonraki ajanın Türk olabileceği. Almanya'da yaşayan bir Türk olan yeni ajanımızdan Cypher '' Şantajcı '' diye bahsediyor. Oyuncuların beklentisi bu yeni ajanın Healer ya da Smoker olması yönünde. Fakat onları en çok heyecanlandıran şey ise '' Türk Ajan'' olması. Sızıntıları bir kenarı bırakıp sizi direk olarak Cypher'ın sözleriyle baş başa bırakıyorum.

"Sevgili şantajcımızdan gelen o şifreli mesajlarda bir ilerleme kaydettim. Tam çıkış noktası hala bilinmiyor. Ama Türkiye'de bir yerden geldi. Bundan eminim. Şimdi şu soruya cevap vermelisiniz: Bu kişiyi bulunca ne yapacaksınız? Vicdanın infaz için fazla belalı. Ama ne gibi alternatifler var bilmiyorum."

 Ajan gelmeden hazırlıkları yapmaya başlamak gerek. İhtiyacınız olan Valorant Points 'e en hızlı, güvenli ve uygun fiyata buradan ulaşabilirsiniz.

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1