2022-06-01 09:02:25
Belveth Haber

Yeni Gelecek LoL Şampiyonu Bel'Veth!

Hiçlik İmparatoriçesi Bel’Veth çok yakında Vadi’ye iniyor!


 Ormancı ve dövüşçü olacak olan LoL yeni şampiyon Bel’Veth yetenekleri neler merak ediliyordu. League of Legends yeni Hiçlik şampiyonu Bel’Veth yetenek tanıtımı resmen yapıldı. Çok geçmeden League of Legends yeni şampiyon yetenekleri de açıklandı. League of Legends yeni şampiyon Bel’Veth yetenekleri nelerLoL yeni şampiyon ne zaman gelecek ve daha fazlası haberimizin devamında...

LoL Yeni Şampiyon Bel’Veth Yetenekleri Neler?

League of Legends yeni şampiyon için “Tüm yaşamın yegâne amacı Hiçlik'i yaşatmak olacak.” Bel’Veth, Hİçlik İmparatoriçesi olarak tanıtılıyor. İşte LoL yeni şampiyon yetenekleri neler olacak sizin için açıkladık.


LoL Bel’Veth Yetenek Tanıtımı

Pasif - Mor Ölüm: Bel'Veth'in bir yetenek kullandıktan sonraki 2 saldırısının hızı artar. Ayrıca Bel'Veth büyük canavar veya şampiyon katlettiğinde kalıcı olarak ilave saldırı hızı veren Lavanta yükü kazanır. Bel'Veth normalden daha hızlı saldırır ve saldırı hızı sınırından etkilenmez fakat saldırıları ve isabet etkileri daha az hasar verir ve seviye atladığında saldırı hızı kazanmaz.


Q - Hiçlik Akını: Bel'Veth dört yönden birine doğru atılır, yolundaki rakiplere hasar verir ve isabet etkilerini uygular. Her yönün saldırı hızına göre değişen kendi bekleme süresi vardır.


W - Gökte ve Yerde: Bel'Veth kuyruğunu yere vurarak rakiplerine hasar verir, onları havaya savurur ve yavaşlatır. Bu yetenek rakip şampiyonlara isabet ettiğinde, Q - Hiçlik Akını yeteneğinin isabet alan şampiyon yönündeki atılma bekleme süresini azaltır.


E - Asil Girdap: Bel'Veth yoğunlaşarak etrafındaki rakiplere art arda saldırır, hasar azaltma ve can çalma kazanır. Her saldırı girdabın içindeki en düşük canlı rakibi hedef alır ve canları ne kadar eksikse o kadar çok hasar verir. Saldırı sayısı, saldırı hızına bağlı olarak artar.


R - Ebedi Şölen: Pasif: Aynı hedefe yapılan her ikinci saldırı ilave gerçek hasar verir. Bu ilave hasar sınırsız kez birikebilir. Alt edilen destansı canavarlar ve şampiyonlar bir Hiçlik Mercanı parçası bırakır. Vadi'nin Alameti ve Baron Nashor gibi Hiçlik'ten gelen destansı canavarlarsa daha özel bir Hiçlik Mercanı bırakır.  


Aktif: Bel'Veth bir Hiçlik Mercanı parçasını tüketerek patlar, yakınındaki hedeflerin eksik canına bağlı olarak gerçek hasar verir ve onları yavaşlatır. Bel'Veth Hiçlik Mercanı tükettiğinde geçici olarak Gerçek Suret'ini açığa çıkarır. Hiçlik'ten gelen destansı canavarların (Vadi'nin Alameti ve Baron Nashor) bıraktığı Hiçlik Mercanlarını tüketerek girdiği Gerçek Suret'in süresi daha uzun olur ve huzurunda katledilen minyonlar Hiçlik haşeresi olarak yeniden canlanır. Hiçlik haşereleri yeniden canlandıkları koridorda ilerleyerek Bel'Veth'e hizmet eden küçük minyonlardır. 


Gerçek Suret: Bel'Veth, Gerçek Suret'ini açığa çıkardığında azami canı artar, çatışma dışında hareket hızı, saldırı menzili ve toplam saldırı hızı kazanır. Ayrıca Gerçek Suret'indeyken Q - Hiçlik Akını ile yüzey şekillerinin üstünden atılabilir.

LoL Yeni Şampiyon Bel'Veth Çıkış Tarihi Ne Zaman?

League of Legends efsane yeni Hiçlik şampiyonu Bel'Veth, LoL 12.11 yama notları ile birlikte 8 Haziran 2022 tarihinde oyunda olması bekleniyor.


League of Legends Yeni Şampiyon Bel'Veth Tanıtımı

League of Legends Yeni Şampiyon Bel'Veth Oynanış

Sizler de bu macerada uygun fiyata Riot Points almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1