2022-01-22 09:04:34
XBOX Baskanı Phill Spencer

Xbox Başkanı Phil Spencer, Geri Getirmek istediği Activision Blizzard Oyunlarını Açıkladı!

Microsoft'un Activision Blizzard'ı almasının ardından Phil Spencer'dan açıklamalar gelmeye başladı.


 Geçtiğimiz günlerde Microsoft'un yaptığı 68.7 Milyar dolarlık alımdan sonra, Microsoft Gaming CEO'su Phil Spencer çocukken sevdiği bazı Activision Blizzard oyunlarını geri getirmeyi düşündüğünü duyurdu. 

 Phil Spencer'ın Washington Post'a verdiği röportajda, Microsoft Gaming CEO'su, "Oun listesine bakıyordum, yani gidelim! King's Quest, Guitar Hero… Bunu bilmem gerekirdi sanırım ama Hexen'i aldılar." 

Spencer, "Çocukluğumdan beri sevdiğim ve takımların gerçekten almak istediği franchise'lar üzerinde çalışmak için kaynaklarımız olduğundan emin olmak için anlaşma sona erdiğinde onlarla çalışabileceğimizi umuyoruz." dedi.Activision Blizzard çatısı altında çalışan stüdyolardan biri olan Toys for Bob, "Crash Bandicoot 4: It's About Time" gibi oyunları başarıyla çalıştırdı, ancak daha sonra Call of Duty oyunlarını desteklemeye katlandı. Spencer, Xbox ekibinin geliştiricilerle Activision Blizzard kasalarından çeşitli franchise'lar üzerinde çalışma hakkında konuşacağını söyledi. 

 Ayrıca Phil Spencer, Twitter'dan yaptığı bir açıklamada, "Bu hafta Sony'deki liderlerle iyi görüşmeler yaptık. Activision Blizzard'ı satın aldıktan sonra mevcut tüm anlaşmaları yerine getirme niyetimizi ve Call of Duty'yi PlayStation'da tutma arzumuzu onayladım. Sony, sektörümüzün önemli bir parçasıdır ve ilişkimize değer veriyoruz." sözlerine yer vererek Call of Duty oyunlarının özel olmayacağını doğruladı.

 

 İlerleyen günlerde çoğu Activision Blizzard oyunlarının Xbox Game Pass'e eklendiğini göreceğiz. En uygun fiyata Game Pass aboneliklerinizi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1