2022-11-07 14:42:54
wow dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight Twitch Ödülleriyle Geliyor!

15 Kasım-28 Aralık arasındaki dönem süresince Twitch üzerinden çeşitli World of Warcraft: Dragonflight ödülleri dağıtılacak.


 Ön yaması sunuculara gelmiş olan World of Warcraft: Dragonflight çıkış tarihi 28 Kasım olarak belirlendi. Beklenilen bu süre zarfında Blizzard oyuncuları mutlu edecek bir haber yayınladı. Yapılan açıklamalara göre Twitch WoW izleyenler, oyun içi çeşit hediyeler kazanabilecek. 

World of Warcraft: Dragonflight Twitch Ödülleri

15 Kasım-18 Kasım arasında, Twitch üzerinde en az 4 saat World of Warcraft: Dragonflight yayını izleyen oyuncuların hesabına, ufak bir ejderha olan Dragon Kite peti eklenecek.

28 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında Twitch'te yine en az 4 saatlik Dragonflight yayını izleyen oyuncular, topluluk içinde büyük tartışma yaratan ejderha bineği Feldrake'i alacaklar.

Bu bineğin olay çıkarmasının sebebi,  bineğin "Trading Card Game" sistemine özel bir binek olması. Yani kısaca, oyun içinden değil, gerçek para ile (hem de çok yüksek fiyat karşılığında) başka insanlardan alınması gereken bir binekti. Ancak Blizzard bu etkinlik ile Feldrake'i oyunculara bedava dağıtacak.
Twitch drop etkinliğinin son ödülü ise oyun içi havai fişek olan Perpetual Purple Firework oyuncağını verecek. Bu oyuncağı almak için ise 13 Aralık-28 Aralık tarihleri arasında bu sefer 2 saatlik Dragonflight yayını izlemek yeterli olacak.

Sizde WoW GoldWoW BoostWoW ilan pazarı gibi ihtiyacınız olan tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1