2022-01-15 09:12:28
Wemade ve MGAME

Wemade ve Mgame Blockchain İş Birliği!

Wemade ve Mgame, blockchain iş ortaklığı için bir MOU imzaladı.


 Wemade firmasını sonra dönemde popüler olan Mir4 oyunundan biliyoruz. MMORPG türündeki Mir4 binlerce oyuncunun severek oynadığı, blockchain alt yapılı en teknolojik oyun diyebiliriz. 4 Ocak 2022 tarihinde yayınladıkları video ile yeni oyunları '' Legend of Ymir '' den kesitler paylaşan Wemade, yeni NFT tabanlı oyunları için çalışmalara başlamış.

  Fakat öyle bir haber geldi ki Türkiye'de doğup büyümüş MMORPG severlerin gönüllerine taht kuran, 2000'li yılların başından bu yana kimisinin bırakmadığı, kimisininde bırakıp başladığı, '' Bırakılmaz, ara verilir.'' cümlesine hayat veren Knight Online'ı ilgilendiriyor.Hadi haberin detaylarına girelim.

1999 yılında kurulan Mgame, Yulgang Online, Hero Online, Knight Online, Ghost, Real Yulhulgangho Mobile, Immortal gibi, PC ve Mobil için oyunlar geliştiren ve hizmet veren birinci nesil bir oyun şirketidir.

Blockchain alanındaki teknolojik yetenekleri güçlendirmek için sürekli araştırma ve geliştirme yapan Mgame, MMORPG gibi çeşitli popüler IP'leri kullanarak WEMIX ile aktif olarak işbirliği yapmayı planlıyor.

Wemade, oyun oynayabileceğiniz ve varlık kazanabileceğiniz bir P&E(Oynat ve Kazan) paradigması sundu. WEMIX, bu yılın sonuna kadar anahtar para birimi olarak Wemix jetonlarını kullanan 100 oyuna hizmet vermek için birçok geliştiriciyle işbirliği yapıyor.

 Mgame CEO'su Yi-Hyeong Kwon, "Önde gelen bir blockchain platformu olan Wemade ile bir iş sözleşmesi imzaladığım için çok heyecanlıyım. Pek çok blockchain oyun geliştirme ve hizmeti aracılığıyla geliştirme deneyimleri ve çeşitli bilgiler edinmiş olan Mgame, WEMIX'e katıldığında, iki şirket arasındaki sinerji daha da artacak." Ayrıca, "Wemade'nin WEMIX platformunu kullanarak, Mgame'in P&E ve NFT gibi blok zinciri alanında çeşitli olanaklara açık olduğunu ve işi daha da genişletmesinin beklendiğini" de sözlerine ekledi.

 Wemade CEO'su Henry Chang, “Wemix, farklı türlerdeki tüm oyunları blok zinciri oyunlarına dönüştürebilen tek platformdur” dedi. Ve küresel blockchain oyun pazarında büyük başarı elde etmek için Mgame ile işbirliği yapacağız” dedi.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1