2023-02-24 08:15:40
valorant yeni ajan

VALORANT'A YENİ BİR AJAN GELİYOR

Valorant yeni ajan


Valorant Yeni Ajan ne zaman gelecek? Valorant Yeni Ajan gelecek mi? Valorant Yeni Ajanın rolü nedir? sorularını sizler için haberimizde cevaplama çalıştık.

 

Riot Games, popüler FPS oyunu Valorant'a bu yıl üç ajan ekleyeceğini duyurdu iki tanesi oyuna eklendi ve oyuncular şimdi gözlerini üçüncü yeni gelecek olan ajana çevirdiler. Ancak henüz ajanın adı veya özellikleri hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadı.

indirimli ve en ucuz Valorant VP -  Valorant Points satın almak için tıklayınız.

 

Valorant'ın sızıntılarının yapıldığı Twitter hesabından yapılan açıklamada, Bu sezon 3 Ajan çıkacağını biliyoruz, 2 tanesi çıktı ve üçüncü Ajanın tanıtılma ihtimali şeklinde bir tweet atıldı. Bu, Valorant oyuncuları arasında heyecan yarattı ve yeni ajanın nasıl olacağı ve ne tür özelliklere sahip olacağı konusunda tartışmalar başladı.

Riot Games, Valorant'a yeni ajan eklemesiyle biliniyor ve daha önce yayınladığı ajanlar, oyuncuların beklentilerini karşılamayı başardı. Ajanların farklı beceri setleriyle birbirlerinden ayrıldığı Valorant, yeni ajanın özellikleri konusunda da yine oyuncuları şaşırtabilir. Yeni gelecek ajanın bulunan rollerden yeni bir rol olmayacağını şuan mevcut olan rollerden birisine sahip olarak geleceğinin bilindiği açıklamasıda yapıldı.

Valorant, taktiksel oynanışı ve farklı ajanların özellikleriyle ön plana çıkan bir oyun. Bu nedenle, yeni ajanın hangi tür özelliklere sahip olacağı, hangi rolü üstleneceği ve nasıl bir oynanış tarzı sunacağı merak konusu.

Riot Games'in Valorant'a yeni bir ajan ekleyeceğinin açıklaması, oyuncular arasında büyük bir heyecan yarattı. Henüz adı veya özellikleri hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadığı için, yeni ajanın nasıl olacağı konusunda sadece tahminler yapılabilir. Ancak Riot Games'in önceki ajanlarında gösterdiği başarı düşünüldüğünde, yeni ajanın da Valorant oyuncularını memnun edeceği kesin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1