2022-11-01 13:08:19
valorant soulstrife

VALORANT Yeni Skin Koleksiyonu: Soulstrife (Haunted)

Valorant, yeni skin koleksiyonu Soulstrife (Haunted) paketini duyurdu!


Oyuncuların merakla beklediği Valorant’ın Cadılar Bayramı’na özel yepyeni skin koleksiyonu , Soulstrife (Haunted) duyruldu!

Neredeyse tüm güncellemeleriyle yeni bir skin paketini duyuran Valorant, yeni yama notu olan Valorant 5.09 yama notları nın yayınlanmasına kısa süre kala yeni skin paketi Soulstrife (Haunted) duyurdu. Cadılar Bayramı temalı bu yeni koleksiyonun korkunç bir görünüm sunacağını varsayabiliriz. Peki, Valorant Soulstrife (Haunted) koleksiyonu ne zaman gelecekValorant Soulstrife (Haunted) kaç vp olacak?

VALORANT Yeni Skin Paketi: Soulstrife (Haunted)

Riot Games, yaklaşan 5.09 yamasında yayınlanacak olan yeni skin paketi Soulstrife’ı tanıttı. Valorant yeni skin Soulstrife, Cadılar Bayramına özel bir görünüme sahip olacak. Valorant yeni koleksiyon Soulstrife daha önce “Haunted” yani “Perili” kod adı ile sızdırılmıştı. Cadılar Bayramına özel olarak tasarlanan yeni koleksiyon, herhangi bir renk/varyant ve bitiriş animasyonuna sahip olmayacak. 

VALORANT Soulstrife (Haunted) Silahları

Valorant yeni skin paketi HauntedPhantomGuardianSpectreGhost ve Melee görünümlerinden oluşacak şekilde toplamda beş kaplama olacak. Sprey ve oyuncu kartı ise ücretsiz olarak paketin içine dahil edilecek.

 • Soulstrife Melee (Yakın Dövüş)
 • Soulstrife Phantom
 • Soulstrife Guardian
 • Soulstrife Spectre
 • Soulstrife Ghost

VALORANT Soulstrife (Haunted) Kaç VP?

Sızdırılan kaynaklara göre Valorant Soulstrife (Haunted) koleksiyonunda silahlar 1775 VP (Valorant Points), yakın dövüş 3550 VP (Valorant Points), paket fiyatı ise 7100 VP (Valorant Points) olacak. Valorant Soulstrife (Haunted) oyuncu kartı ve sprey ise paketin içerisinde ücretsiz olarak yer alacak.

 • Soulstrife (Haunted) Phantom - 1775 VP
 • Soulstrife (Haunted) Guardian - 1775 VP
 • Soulstrife (Haunted) Spectre - 1775 VP
 • Soulstrife (Haunted) Ghost - 1775 VP
 • Soulstrife (Haunted) Yakın Dövüş - 3550 VP
 • Soulstrife (Haunted) Paket Fiyatı - 7100 VP

VALORANT Soulstrife (Haunted) Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Cadılar Bayramına özel yeni koleksiyon Soulstrife (Haunted) çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok ancak mevcut İyon 2.0 skin paketinin süresi 1 gün sonra sona erecek. Valorant yeni skin paketi Soulstrife (Haunted) tahminlere göre İyon 2.0 paketinin yerini alacak ve Valorant 5.09 yaması ile birlikte oyuna eklenecek. 

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1