2022-10-28 10:24:40
valorant

Valorant Yeni Mod Premier!

Valorant'ın yeni oyun modu Premier geliyor. Premier nedir, nasıl oynanır?


Valorant 'a yeni bir oyun modu getirmek için kolları sıvayan Riot Games , oyuncuların yeni bir sezonluk mücadele ile Radiant Ötesi’ne geçmelerini sağlayacak.

Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nedir?

Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nasıl oynanır?

Valorant Yeni Premier Modu

Riot Games, 2022 yılının başlarında Valorant’ın geleceği hakkındaki planlarını oyuncular ile paylaşmıştı ve sonunda herkesin heyecanla beklediği rekabetçi geliştirmeleri için ilk adımlar atıldı. Riot, oyuncuların Dereceli’de alışkın oldukları rekabetin daha üst seviyelerine ulaşmalarını amaçlayan bir oyun modu getiriyor. Yeni modun ismi ise “Premier” olarak adlandırıldı.
Riot, Premier adı verilen bu özelliğin alfa sürümünü küçük bir oyuncu grubununun test etmesi için önümüzdeki hafta yayınlayacak. Peki, Valorant Premier nedir, nasıl oynanır? Lafı daha fazla uzatmadan detaylara geçelim.

Valorant Yeni Mod Premier Nedir?

Valorant Premier, takımınızı kurup sezon boyunca önceden planlanmış karşılaşmalarda yer alabileceğiniz bir oyun içi özellik ve Dereceli'ye kıyasla çok daha yüksek düzeyde rekabet sağlayacak yeni bir rekabet modudur. Premier şu anda alfa sürüm olarak biliniyor. 
Valorant Premier'de arkadaş, eş, dost ve tanıdıklarınızla bir araya gelip 5 kişilik bir takım kurarak benzer beceri düzeyindeki oyuncuların kurduğu takımlara karşı mücadele edebileceksiniz. Kadronuzu kurduktan sonra takımınız bir kümeye yerleştirilecek ve sezon boyunca haftalık karşılaşmalar ve turnuvalarda çarpışacaksınız. Her sezonun birkaç hafta süreceği bu yeni rekabette en iyi performansınızı sergilemeyi başarırsanız, takımınızla sezon sonu turnuvasında Küme Şampiyonu unvanı için çarpışma hakkı kazanabilirsiniz. Valorant rekabet ekibinden Jon Walker, “rekabete en aç oyunculara sıralamanın ötesinde ödüllendirici bir meydan okuma sağlayan Radiant’ın ötesinde daha da yüksek bir hedef sunmayı” amaçladığını belirtti.

Valorant Yeni Mod Premier Nasıl Oynanır?

2022 yılının Kasım ayından itibaren Valorant rekabetçi modu Alfa durumunda ve yalnızca Brezilya ile sınırlı. Yani Valorant Premier alfa testleri yalnızca Brezilya sunucusunda gerçekleştirilecek. İlerleyen zamanlarda Valorant Premier sınırının genişletilebileceği düşünülüyor. 

Valorant Premier Alfa Süreci

Brezilya sunucusundaki oyuncular önümüzdeki hafta başlayacak Premier testinin ilk aşamasında yer alacak. Bu oyuncular şu önemli özelliklerin test edilmesinde rol oynayacaklar:

  • Takım oluşturma (takım logosu ve renkler dahil)
  • Sunucu yükü
  • Turnuva oynanışı (harita seçimi ve yasaklama sistemi dahil)
  • Premier Skoru (ve sezon sonu turnuvasına hak kazanma)
  • Alfa boyunca eşleştirme ve sıranın sağlam kalması
  • Genel hatalar

Valorant Yeni Mod Premier Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni rekabetçi mod Premier Kasım ayından itibaren Brezilya için geçerli olacak ancak Riot, diğer ülkeler için ne zaman geleceğine dair henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1