2023-01-07 00:15:03

Valorant Yeni Harita Tanıtıldı

Valorant lotus haritası yeni harita karşınızda.


Riot games tarafından, Valorant'ın üç alanlı yeni çatışma alanı sunan dokuzuncu haritası olan ve Hindistan'da yer alan Lotus haritası tanıtıldı. Lotus haritası geleneksel Hint basamaklı kuyularından, kayaya oyulmuş mimariden ve Dravidian tarzı yapılardan esinlenilerek oluşturdu.

 

Peki Valorant Lotus Haritası ne zaman çıkacak? 

Riot Games, Lotus’un 10 Ocak’ta Bölüm 6 kısım 1 in başlamasıyla birlikte piyasaya sürüldüğünde, yıkılan kapılar da dahil olmak üzere bomba alanları ve birkaç yeni çevre mekaniği içereceğini paylaştı. Dört gün sonra oyuna eklenecek olan harita öncesinde, Lotus’un bazı görüntülerine ve tanıtım videosuna haberimizden göz atabilirsiniz.

 

 

Valorant’ın harita tasarımcısı Joe Lansford yaptığı açıklamada, haritanın “her iki takım için de yüksek esneklik ve hareket” sunduğu için üzerinde savaşılacak üç alan olduğunu açıkladı ve Riot, böylelikle üç bölgeli formatı birden fazla harita için kullanacağını bir kez daha vurgulamış oldu.

 

 

Başlangıçta uzay istasyonu olarak tasarlanması planlanan harita, anat lideri Brian Yam’ın Indiana Jones’dan ilham alarake ekibiyle beraber ayrı bir yöne gitmeye karar verdi.

 

Aşağıdaki videodan haritaya detaylı bir bakış atabilirsiniz.

 

 

Uygun fiyata ve en ucuz Valorant VP - Valorant Points oyuneks farkıyla satın almak için tıklayabilirsiniz! 

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1