2022-06-19 08:52:35
Valorant Haber

VALORANT Yeni Harita Pearl

Valorant yeni harita Pearl resmi olarak tanıtıldı.


Valorant yeni su altı haritası Pearl için ilk tanıtım videosu da dün akşam saatlerinde yayınlandı. Ancak bir detay var ki Riot Games aynı zamanda Split haritasını, dereceli ve derecesiz sıralarda harita havuzundan kaldırıyor. Valorant 5.0 yama notları da dün akşam saatlerinde yayınlandı. Valorant 5.0 yama notu ile beraber yeni bir rank getireceğini de duyurdu. Valorant yeni harita Pearl, Valorant yeni harita Pearl çıkış tarihiValorant yeni rank AscendantValorant Split haritası kalktı mı merak ettiğiniz tüm sorular, haberimizin devamında.

Valorant Yeni Harita: Pearl

Valorant merakla beklenen yeni su altı haritası Pearl’ü tanıttı. Valorant yeni harita Pearl, diğer haritalara göre görsel açıdan daha zengin gibi görünüyor ve şimdiden oyuncuları oldukça heyecanlandırmış durumda. Valorant Pearl haritası üç koridora sahip ve dışı özel bir malzeme ile korunuyor.


Yeni harita Pearl hakkında daha fazla bilgiyi 20 Haziran’da yapılacak olan Valorant 5. Bölüm canlı yayınında edinmeyi umuyoruz. Ayrıca Valorant 5. Bölüm canlı yayınında Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Boyut hakkında da bilgiler elde edeceğiz.


Valorant yeni harita Pearl’e özel eşleştirme sırası da geldi. Bu eşleştirme sırası, oyunculara rekabetçi oyuna gelmeden önce antrenman yapma imkânı tanımak amacıyla derecesiz olacak. Pearl'e özel eşleştirme sırası iki hafta boyunca oyunda kalacak ve ondan sonra Pearl haritası dereceli eşleştirme sırasında devreye girecek.


Valorant Yeni Harita Pearl Özellikleri

-Su altında yer alıyor.
-Üç koridora sahip.
-Saldıranlar, Savunanlar bölgesine iniyor.
-Omega Dünya'ya geçiyor.
-Portekizli duvar ressamlarının yapmış olduğu gerçek duvar resimlerini içeriyor.
-Portekizli sanatçıların söylemiş olduğu geleneceksel Portekiz fado müziğinden şarkı çalıyor.

Valorant Yeni Harita Pearl Fragman

Valorant Yeni Harita Pearl Ne Zaman Gelecek?

Tahminimize göre Pearl yani İnci adı verilen yeni Valorant haritası, 22 Haziran 2022 tarihinde oyuna eklenecek. Pearl 12 Temmuz'da (5.01 Yaması) dereceli harita havuzuna dahil olana kadar harita havuzu geçici olarak 6 haritadan oluşacak.


Valorant Split Haritası Kalktı Mı?

Valorant bünyesinden bazı oyuncuları sevindiren, bazı oyuncuları da üzen bir haber daha geldi. Valorant Split haritası kaldırılıyor. Split, dereceli ve derecesiz sıralardaki harita havuzundan geçici süreliğine kaldırılacak. Yeni harita Pearl oyuna eklendikten sonra toplamda 8 harita olmuş olacak fakat Riot Games, yedi haritanın hem çeşitlilik hem de ustalık açısından çok daha iyi bir denge kurduğunu düşünüyor. Bu sebeple yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda Riot, Split haritasının kaldırılmasını daha uygun gördüğünü söylüyor.


Valorant 5.0 yama notları ile birlikte Valorant 5. Bölüm 1. Kısım başlamadan önce bir haber daha geldi. Valorant’a yeni rank eklenecek. Valorant yeni rank ise Ascendant “Yücelik” olacak ve bu rank Diamond ve Immortal rankları arasında bir rank olacak.

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1