2022-10-11 16:46:07
Valorant Yama Notları

VALORANT Yeni Ajan Harbor (Varun Batra)

Tüm Valorant oyuncularının merak ettiği o görsel ortaya çıktı!


Türk ajan Fade’den sonra gelecek olan ve kod adı “Mage” olan 21. ajan Harbor için Riot Games, resmi bir görsel yayınlandı. 

Valorant yeni ajan Harbor ne zaman çıkacakValorant yeni ajan Harbor (Varun Batra) yetenekleri nelerValorant yeni ajan rolü ne olacak?

VALORANT Yeni Ajan: Harbor

Dün akşam Valorant resmi twitter hesabında duyurulan  21. ajan Harbor Hindistanlı ve gerçek adı Varun Batra. 

Valorant yeni ajan Harbor, okyanusları yöneten Hindu tanrısıyla güçlü bağlara sahip.

Riot Games 'in bir kaç haftadır yayınladığı teaserlarda Fade in the Range’den gelen gizli e-postaları, Hindistan’daki popüler yerlerin resimlerini ve hatta Cypher tarafından sunulan bir ses kaydını içeriyordu. Dün akşam saatlerinde ise Riot Games bombayı patlattı ve yeni ajana ait bir görsel yayınladı.

 

VALORANT Yeni Ajan Harbor Kimdir?

Valorant 21. yeni ajan Harbor, ölçülemez bir güce sahip değerli bir eseri çalıp bir savaş suçlusu olmadan önce halkının gözünde bir zamanlar kahramandı. Hindistan’ın mitolojisinden gelen gerçek adı, okyanusları yöneten bir Hindu tanrısı ile bağları olan Varun Batra’dır.


Valorant yeni ajanın bir kontrol uzmanı olacağını biliyoruz. Okyanuslar söz konusu olduğunda ve tanıtım görüntüleri göz önünde bulundurulduğunda Harbor, suyu kullanıp yönetebilecek yeteneklere sahip olabilir. Tanıtım görselinde Valorant yeni ajan Harbor’u motosikletin üzerinde uzun bir su duvarı oluştururken görüyoruz. Bu da Valorant yeni ajan Varun Batra’nın bölgeleri kontrol altına almak için özel bir yeteneğe sahip olacağı konusunda fikir veriyor.


Viper, Omen, Brimstone ve Astra’dan sonra Valorant yeni ajan Harbor, uzun zaman sonra gelen beşinci kontrolcü ajan olacak.


VALORANT Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Gelecek?

Valorant 21. yeni ajan Harbor’un 18 Ekim tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile (Valorant 5. Bölüm 3. Kısım) birlikte oyuna ekleneceği tahmin ediliyor.


VALORANT Yeni Ajan Harbor Yetenekleri Neler?

Valorant yeni ajan Harbor yetenekleri hakkında bilgiler henüz resmi olarak açıklanmadı. Valorant yeni ajan Harbor yetenekleri açıklanmasıyla beraber sizlere yenı bir haberle bu yetenekleri göstereceğiz.

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1