2021-10-31 12:23:00
Valorant Yeni Ajan Chamber

VALORANT Yeni Ajan Chamber’ın Yetenekleri Belli Oldu!

Yeni ajan Chamber’ın yetenekleri ve birçok özelliği yazımızın devamında!


VALORANT'n merakla beklenen yeni ajanı Chamber, bugün duyuruldu. Sentinel sınıfında olacak yeni ajanın ülkesi ise Fransa. 16 Kasım’da oyuna eklenmesi beklenen yeni ajanın yetenekleri de sızdırıldı. Hatta VALORANT’ın resmi twitter hesabından yeni ajanın yeteneklerini gösteren kısa bir video da yayınladı.

Chambers’ın yetenekleri şu şekilde:

 

  • C Yeteneği: Düşmanları taramak için bir tuzak yerleştirin. Görünür bir düşman bu tuzak alanına geldiğinde geri sayım başlar. Alanın içinde kalan oyuncular bu tuzağın etkinleşmesiyle hareketleri yavaşlar.

 

  • Q Yeteneği: Ağır tekli tabanca kuşanmak için aktive edin. Daha iyi hedef almak için scope’u aktif ettiğiniz ağır tabancayı kuşanın.

 

  • E Yeteneği: İki teleport noktasını yerleştirin. Yerdeyken ve bir noktanın menzilindeyken, diğer noktaya hızlı bir şekilde ışınlanmak için yeniden aktif et. Teleport noktaları yeniden konuşlandırılmak üzere alınabilir.

 

  • X Yeteneği (Ulti): Herhangi bir doğrudan vuruşta bir düşmanı öldürecek güçlü, özel bir keskin nişancı tüfeği çağırmak için etkinleştirin. Bir düşmanı öldürmek, içinde kalan oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan yaratır.
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1