2022-05-02 11:42:22
Valorant Haber

Valorant Türk Ajan: FADE!

Yeni çıkacak olan Valorant Türk ajanın ismi belli oldu.


 Bir süredir sızdırılan bilgileri, replikleri ve dahasıyla Valorant severlerin sabırsızlığına yol açan Türk Ajanın ismi belli oldu. Yeni çıkacak olan Valorant Türk ajanın ismi FADE! Sinsi bir ajan olan Fade'in kod adı Bonty Hunter olarak biliniyor. Yetenekleri ve daha fazlası haberimizin devamında.

Yeni Valorant Ajan Fade Yetenekleri

C Yeteneği (Prowler): C yeteneği sayesinde düşmanları 3 saniye boyunca kör eden bir yaratık gönderir. 300 kredi ücretindedir ve iki defa kullanılmaktadır.


Q Yeteneği (Seize): Bounty Hunter Q yeteneği ile düşmanları içine çekebilen, hasar veren ve düşmanlarını sağır eden bir küre oluşturabilir. 7 metreye kadar genişler ve yakalanan düşmanları merkezine bağlar. Bağlı düşmanlar 75 çürüme hasarı alır, sağır olur ve bulundukları bölgeden 5 saniye boyunca normal yollarla kaçamazlar. 200 kredi ücretindedir. 


E Yeteneği (Haunt): 12 saniye boyunca düşmanın yerini açığa çıkaran bir göz oluşturur. Küre yere düşene kadar maksimum 1,5 saniye havada kalabilecek. Yere çarptığında tekrar yükselir ve yok edilebilecek bir göze dönüşür. Eğer göz rakipleri görürse, rakipleri ortaya çıkarır ve 12 saniye süren iz zayıflatması uygular. Pasif yetenektir, kredi gerektirmez.


X Yeteneği (NightFall): Düşmanı sağır bırakan, yerlerini açığa çıkaran ve çürüten bir sis oluşturur. X (Nightfall) Gece Düşmesi yeteneği Bounty Hunter’ın ultimate yeteneğidir. Sis düşmanla temas ederse takip edilir, sağır olur ve 12 saniye boyunca çürüme hasarı alır. Ultinin dolması için 7 bar gerekmektedir.

Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant Türk ajan ne zaman gelecek henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat tahminlerimize göre yeni ajan “Fade”, Nisan 2022 sonu veya Mayıs 2022 başlarında gelebilir.

Ajan gelmeden hazırlıkları yapmaya başlamak gerek. İhtiyacınız olan Valorant Points 'e en hızlı, güvenli ve uygun fiyata buradan ulaşabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1