2022-09-12 17:49:39
Valorant gece pazarı.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Oyuncuların sabırsızlıkla bekledikleri Valorant Gece Pazarına sayılı günler kaldı.


Ağustos ayı Gece Pazarı’nın son bulmasıyla beraber “Yeni Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?” sorusu oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasındaki yerini aldı. Geçtiğimiz ay son bulan ve oyuncular tarafından merakla beklenen Valorant Gece Pazarı’nın ne zaman geleceği merak ediliyor. 

Valorant Gece Pazarı’nda oyunculara özel yenilikler ve özel kaplamalar uygun VP fiyatları ile sunuluyor. Peki birbirinden çeşitli Valorant skinlerinin indirime girdiği Valorant Gece Pazarı çıkış tarihi ne zaman?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Eylül ayının gelmesi ile birlikte Valorant Gece Pazarı çıkış tarihi de belli oldu. Valorant Gece Pazarı Eylül 2022, 29 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında oyunda olacak. Valorant Gece Pazarı Eylül ayı başlangıç tarihi 29 Eylül 2022 olacak ve 12 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. Valorant sızıntıları ile bilinen Twitter sayfası geçtiğimiz günlerde Eylül ayı Gece Pazarı ile ilgili aşağıdaki görseli sızdırdı.

Valorant Gece Pazarı Hangi Sürelerde Gelir?

Valorant, Gece Pazarı’nı düzenli aralıklar ile oyuna eklemektedir. Dolayısıyla oyuncular uygun fiyatlı VP fırsatları ile alabileceği skinleri kaçırmamak için Gece Pazarı tarihlerini takip etmek istiyor. Gece Pazarı Valorant’a yaklaşık olarak 2 ayda bir gelmektedir. En son 21 Temmuz’da oyuna eklenen Gece PazarıEylül ayında tekrar oyuncuların mağazasına eklenecek. Peki Valorant Gece Pazarı kaç gün oyunda kalıyor? 

Valorant Gece Pazarı ne zaman bitecek?

Valorant Gece Pazarı yaklaşık 12 gün süreyle oyunda kalıyor. Gece Pazarı’nın başlaması kadar bitiş tarihi de oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasında. Eylül ayının Gece Pazarı 12 Ekim 2022 tarihinde bitecek.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Oyuna yeni başlayan oyuncuların en çok merak ettiği soruların arasında ise “Valorant Gece Pazarı nedir?” yer alıyor. Valorant Gece Pazarı, her oyuncuya özel olarak oluşturulan (kişiye özel mağaza) ve rastgele altı silah kaplamasından oluşan koleksiyondur. Gece Pazarı kartları oyunculara kapalı olarak sunulur ve açmaları istenir.

Valorant Gece Pazarı Nereden Alınır?

Valorant Gece Pazarı için ihtiyacınız olan Valorant VP için doğru adres Oyuneks.com 
Oyuneks Valorant VP 
resmi satıcısıdır. En uygun VP satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1