2021-12-11 16:49:49
Valorant Gece Pazarı

Valorant Gece Pazarı Geldi!

Cephaneliğine güç katacak bir sürü kaplama var ama istediğine ulaşmak bazen zor olabilir. Peki, sadece sana özel içeriklerin toplandığı bir yer var desek? Tamam, tamam. Çıkarıyoruz baklayı! Karşında Gece.Pazarı!


PEKİ, NEDİR BU GECE PAZARI?

Gece Pazarı, sana özel rasgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon. Kaplamaları tıpkı Mağaza'dan alır gibi alabilirsin. Sana özel derken, gerçekten sadece sen alabiliyorsun! Hem de indirimli! Yaşasın!

Tek yapman gereken, Gece.Pazarı fırsatlarının üzerine tıklayıp sana hangi kaplamaların sunulduğunu açığa çıkarmak.

 

 

Bu 6 kaplama sadece örnek, senin Gece.Pazarı'nda büyük ihtimalle bambaşka şeyler çıkacak! Herkesin kaplaması kendine sonuçta.

 

PEKİ, İSTEDİĞİM HERHANGİ BİR KAPLAMAYI ALABİLECEK MİYİM?

 

Tam değil. Gece Pazarı'nda beliren silah kaplamaları, bir önceki kısımdan daha önce çıkmış bir kısma ait olabilir. Yani 3. Kısım'da eriştiğin Gece Pazarı'nda 1. Kısım içerikleri bulunur.

Özel, üstün ve ihtişamlı kaplamaların her biri Gece Pazarı'nda çıkabilir. En az iki tane ihtişamlı veya daha yüksek seri kaplamaların çıkması garanti. Ayrıca aynı silah türü için en fazla 2 teklif bulunacak (aynı anda 6 farklı teklif almanı engellemediği sürece tabii!). Üstüne üstlük, yakın dövüş silahları için seçkin kaplamalarla bile karşılaşabilirsin!

 

İndirimli Valorant VP satın almak için Buraya tıklayınız.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1