2022-01-24 10:57:54
Valorant Champions Tour 2022

Valorant Champions Tour 2022 1. Aşama EMEA 2. Kapalı Elemeleri Sona Erdi!

EMEA Challengers'da mücadele edecek takımlar belli oldu.


 EMEA Challengers'da mücadele edecek 12 takım dün oynanan karşılaşmaların bitmesiyle artık belli oldu.1. Aşama EMEA Challengers maçları, 11 Şubat- 27 Mart tarihleri arasında çevrimiçi olarak oynanacak.

 2. KAPALI ELEMERİN SONUÇLARI

 -Avrupa

 İstediği başlangıcı yapamasada, açık elemelerde namağlup olan G2 Esports Avrupa'dan EMEA Challengers'a yükselen üçüncü takım oldu.

 2. Kapalı Elemeleri ikinci olarak tamamlayan LDN UTD, EMEA Challengers'a yükselen son takım oldu.

-Türkiye

 İstediği başlangıcı yapamasada büyük finalde Futbolist'i 3-1 yenerek EMEA Challengers'a yükselen ikinci takımımız BBL oldu. Türkiye 2. Kapalı Elemeleri son beşte tamamlayan 4 takım ise VRL Türkiye: Birlik liginin kapalı elemelerinde mücadele edecek.

-BDT

 Geçtiğimiz hafta finalde kaybeden Natus Vincere, bu kez finali kazanarak EMEA Challengers'a yükselmeyi başardı. BDT 2. Kapalı Elemeleri'ni son beşte tamamlayan dört takım VRL CIS: Landmark'ta mücadele etmeye hak kazandı.

 VCT 2022: 1. Aşama EMEA Challengers

 İlk defa lig formatında oynanacak olan EMEA Challengers'a katılacak takımların tamamı belli oldu. Lig, iki grupta oynanacak ve gruplarını ilk üç sırada tamamlayan takımlar bir üst tura yükselecek. EMEA bölgesinden VCT 2022: 1. Aşama Masters'a gidecek takım sayısı da henüz belli değil.

 Turnuvada gördüğünüz skinleri Oyuneks'den aldığınız Valorant Point 'lerle elde edebilirsiniz. En ucuz ve güvenli Valorant Points için buraya tıklayabilirsiniz.

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1