2022-08-24 10:03:30
Valorant yama notları

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım - Yeni Savaş Bileti

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım başlıyor! VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım’a özel yepyeni bir savaş bileti oyuncuları karşılayacak.


Geçtiğimiz günlerde Champions 2022 koleksiyonunu tanıtan VALORANTyeni battle pass skinlerini de ortaya çıkardı. Yeni battle pass ile birlikte VALORANT 5.04 yama notları da yayınlandı.


Valorant 5. Bölüm 2. Kısım Ne Zaman Gelecek?

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım 24 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak. 5. Bölüm 2. Kısım battle pass ise yeni bölümün başlaması ile birlikte yani 24 Ağustos’ta oyundaki yerini alacak.


VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım Yenilikleri

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım’ın başlangıcı ile birlikte yeniliklerin neler olacağı da merak ediliyor. Her zaman olduğu gibi 2. Kısım savaş biletinde de birbirinden renkli skinler, oyuncu kartları ve spreyler oyuncuları karşılayacak. VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım için yeni bir ajan veya yeni bir harita göremeyeceğiz ancak VALORANT Champions 2022 koleksiyonu ve yeni battle pass skinleri oyuncuları heyecanlandırmaya yetecek seviyede.


VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım Savaş Bileti

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım battle pass skinleri açıklandı. Yeni savaş bileti skinleri üç set silah görünümünden oluşacak. Diğer tüm savaş biletlerinden de bildiğimiz üzere bu savaş biletinde de üç katmanlı bir skin koleksiyonu yer alacak: Premium, Deluxe ve Select. Yakın dövüş görünümü de dahil olmak üzere toplamda 13 adet silah görünümü mevcut olacak. Ayrıca yeni oyuncu kartları ve spreyler de yeni savaş biletinin içerisinde yer alacak. Oyuncuların tüm bu battle pass skinlerine sahip olabilmesi için VALORANT battle pass satın almaları gerekecek.

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım Savaş Bileti: Silah Uğurları, Oyuncu Kartları ve Spreyler

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım savaş bileti skinleri de VALORANT sızıntıları ile bilinen ValorLeaks tarafından yayınlandı. Koleksiyonun içinde Ebedi Sheriff, Birbirini Gösteren Cypher oyuncu kartı ve Büyülü Sinekkuşu silah uğuru bulunuyor. 2. Kısım Seçkin Savaş Bileti'ni alarak Obsidiyen ve Ebedi Vandal kaplamaları, Kehkehkeh spreyi, Tilki Maskesi silah uğuru ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. İşte VALORANT savaş bileti silahları, oyuncu kartları ve spreyleri...

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass - Immortalized Skinline

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass - Yakın Dövüş

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass - Piedra del Sol Skinline

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass -  Premiere Collision Skinline

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass - Oyuncu Kartları

5. Bölüm 2. Kısım Battle Pass - Spreyler

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım Savaş Bileti Kaç VP?

Daha önceki VALORANT savaş biletine bakacak olursak 5. Bölüm 2. Kısım savaş bileti için tahmini olarak 1000 VP’ye mal olacak diyebiliriz.

VALORANT Yeni Koleksiyon: Champions 2022

VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım ile birlikte, VALORANT Champions İstanbul 2022 turnuvasına özel olarak tasarlanan ve gelirinin %50’sinin turnuvaya katılacak takımlara gideceği VALORANT Champions 2022 skin koleksiyonu mağazaya ekleniyor.

En uygun fiyatlarla Valorant VP satın almak için doğru yerdesiniz. En ucuz VP satın almak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1