2022-06-25 08:50:20
Valorant Yama Notları

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım - Yeni Savaş Bileti Skinleri

Yeni harita ,skin paketi ve daha fazlası haberimizin devamında.


Valorant 5. Bölüm 1. Kısım: Boyut başlıyor! Valorant 5. Bölüm 1. Kısım özel görünümler, yeni silah uğurları ve birçok ödül ve etkinlik ile birlikte oyunda yerini alıyor. Valorant yeni savaş bileti ile birlikte mağazada yerini alacak yeni set Prelude of Chaos (Kaos Başlangıcı), Valorant yeni harita Pearl ve yeni rütbe bizleri bekliyor.

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri

Valorant 5. Bölüm’e her zaman olduğu gibi birçok yenilikle başlıyor. Öncelikle yeni gelecek olan Valorant yeni harita harita Pearl oyuncuları oldukça heyecanlandırmış durumda bunu belirtelim. Harita bizlere ne gibi özellikler sunacak ve nasıl taktiklerle oynacağız şimdiden merak ediliyor. Ayrıca mağazada yerini alacak olan animasyon bitişli Valorant yeni skin paketi Prelude of Chaos (Kaos Başlangıcı) 5. Bölüm 1. Kısım ile birlikte mağazadaki mevcut paketin yerini alacak.

 

Valorant Yeni Harita: Pearl

Valorant’ın merakla beklenen su altı haritası Pearl, Valorant 5. Bölüm 1. Kısım yenilikleri arasında yer alıyor. Valorant yeni harita Pearl, su altında yer alıyor. Pearl, üç koridora sahip. Saldıranların ise savunanlar bölgesine indiği bir harita olacak.

 

Valorant Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı)

Valorant yeni skin paketi Kaos Başlangıcı tanıtıldı. Valorant yeni harita Pearl, Valorant 5. Bölüm ve Valorant yeni skin paketi Kaos Başlangıcı ard arda duyurulduğu için oyuncular oldukça büyük bir beklentiye girdi. Valorant yeni koleksiyon Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) “Seçkin Skin Serisi” kategorisinde yer alacak. Paketin içeriğinde VFX ve SFX animasyonları da yer alıyor. Valorant yeni skin koleksiyonunun içerisinde silah uğuru, sprey ve oyuncu kartı yer alıyor. Skin paketi ilk olarak “Demonstone” kod adı ile duyurulmuştu. Valorant Kaos’un Başlangıcı skin koleksiyonunda dört silah ve bir yakın dövüş bıçağı yer alıyor. Koleksiyon, 3. seviyeye kadar yükseltilebilir olacak. Valorant Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) paketi yeşil/kırmızı, yeşil/gümüş ve mavi renk varyantlarından oluşuyor.

 

Valorant Prelude to Chaos (Kaos Başlanıgıcı) Kaç VP?

Valorant Kaos Başlangıcı Vandal - 2175 VP

Valorant Vandal

Valorant Kaos Başlangıcı Operator - 2175 VP

Valorant Operator

Valorant Kaos Başlangıcı Shorty - 2175 VP

Valorant Shorty

Valorant Kaos Başlangıcı Stinger - 2175 VP

Valorant Stinger

Valorant Kaos Başlangıcı Yakın Dövüş - 4350 VP

Valorant Yakın Dövüş

Valorant Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) Paket Fiyatı - 8700 VP
(Silah görünümleri, bir kart, bir silah uğuru ve bir sprey)

Kıran kırana geçen bu mücadelede en uygun fiyatlı Valorant Point VP 'ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1