2022-12-24 22:05:36
valorant 2023 master turnuvası

VALORANT 2023 MASTERS TURNUVASI

2023 MASTERS TURNUVASI NEREDE VE NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?


2023 VALORANT Champions Tour'un ikinci uluslararası turnuvası hakkında ayrıntıları

Bugün Valorant'ın resmi sitesinden yapılan duyuruya göre 2023 VALORANT Champions Tour un nerede yapılacağı açıklandı. Peki 2023 Valorant Champions Tour nerede yapılacak?

2023 Valorant Champions tour bu yıl Japonya'da gerçekleşecek. Esporu küresel ölçekte daha geniş kitlelerle buluşturmayı planlayan Riot Games geçen yıl Japon VALORANT topluluğunun büyük ölçüde büyüdüğünü ve oyunun sevenlerinin bir çok etkinliğe katılım göstermeye başladığını gözlemledi.

 

Peki 2023 VALORANT MASTERS ne zaman gerçekleşecek?

 

Masters, Uluslararası Lig devrelerinden sonra Haziran ayında gerçekleşecek. Bu turnuva her üç ligden en iyi onar takımın mücadelesine sahne olacak. Ayrıca Brezilya'daki LOCK//IN turnuvasını kazanan bölge Masters'a fazladan bir takım daha gönderme hakkı kazanacak. Masters ayrıca en iyi performans sergileyen takımların Champions'a katılma şanslarını arttırmaları için de kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Masters sona erdikten sonra yazın gerçekleşecek Son Şans Elemeleri'yle takımlara Champions'a katılma hakkı kazanabilmeleri için son bir fırsat daha tanınacak.

 

Uygun fiyatValorant VP - Valorant Points satın almak için tıklayabilirsiniz! 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1