2022-10-28 13:31:10
PUBG Mobile

Tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile 'a Eklendi!

Binlerce Türk oyuncunun severek oynadığı PUBG Mobile'a Galata Kulesi eklendi.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında oyuna eklenen Tarihi Galata Kulesi , Türk oyuncuların gönüllerine taht kurdu.

PUBG Mobile Galata Kulesi Oyuna Eklendi

 

PUBG Mobile, Galata Kulesi’ni oyuna ekleyerek Türkiye’nin muhteşem değerini tüm dünyaya tanıttı. 


İstanbul’da bulunan ve popülerliği ile ün saçan tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile oyununa eklendi. Galata Kulesi ile birlikte kırmızı beyaz ay yıldızlı giysi ve şapka aksesuarları da oyuna eklendi. PUBG Mobile’ın yaptığı açıklamaya göre Galata Kulesi29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir başlangıcı ve ilerleyen günlerde oyuna daha başka birçok sürpriz yenilik eklenecek.


Konu ile ilgili Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz,


“Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve  bu kez kültürel bir değerimiz olan Galata Kulesini  tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi’nin PUBG MOBILE’da yükselecek olmasından dolayı gururluyuz. PUBG MOBILE olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu gelişmeyi bir başlangıç olarak görüyor, oyunseverleri önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

PUBG Mobile Galata Kulesi Nerede?

Galata Kulesi, PUBG Mobile’ın en popüler ve en sevilen haritası Erangel’e eklendi. Erangel PUBG Mobile’ın en bilinen haritalarından biri. Erangel haritası üzerinde Türkiye’nin meşhur tarihi simgesi Galata Kulesi’ni görebilirsiniz. 
Galata Kulesi’nin Erangel haritasına eklenmesi ile birlikte tüm dünyadaki oyuncular Türkiye ve İstanbul’un simgelerinden olan Galata Kulesi’ni görebilecek. Ayrıca oyuncular, etkinlik için özel olarak planlanan birbirinden güzel ödüllerin de sahibi olacaklar. Ödüller arasında Iphone 14 kazanma şansı da bulunuyor. PUBG Mobile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etkinlikleri 7 Kasım’da sona erecek.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Önderliğinde Kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin Kuruluşunun 99. Yıl Dönümü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.

En uygun fiyata PUBG UC satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1