2022-09-30 11:40:59
steam en çok satanlar

Steam İndirim Tarihleri

Steam mevsim indirimlerine az kaldı. 2022 yılının sonlarına doğru Steam Sonbahar İndirimleri, Steam Kış İndirimleri ve Steam İlkbahar İndirimleri yaklaşıyor.


STEAM SONBAHAR İNDİRİMLERİ 2022

Steam Sonbahar İndirimleri ne zaman?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncuları Steam Sonbahar İndirimleri bekliyor. Birçok büyük yapımın yanı sıra bağımsız oyunlarda da %90a varan indirimler sizi bekliyor. Steam'in internet sitesinde yayınladığı tarihe göre Steam sonbahar indirimi 22 Kasım Salı ve 29 Kasım Salı tarihleri arasında gerçekleşecek.

STEAM KIŞ İNDİRİMLERİ 2022

Steam Kış İndirimleri ne zaman?

2022'nin sonlarına geldiğimiz zamanlar, Steam Kış İndirimleri başlamış olacak. Evlere kapanıp, oyunlara yoğunlaştığımız bu dönemlerde yine büyük yapımların yanı sıra bağımsız oyunlarda da gerçekleşecek olan büyük indirimleri kaçırmayın. Steam'in internet sitesinde yayınladığı tarihe göre Steam kış indirimi 22 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

STEAM İLKBAHAR İNDİRİMLERİ 2023

2023 yılının başlaması ve havaların ısınmasıyla beraber, Steam İlkbahar İndirimleri de devam ediyor. Steam Sonbahar İndirimleri, Steam Kış İndirimlerinden sonra oyuncuların heyecanla beklediği Steam İlkbahar indirimleri Steam Kütüphanenizi zenginleştirmek için kaçırılmayacak bir fırsat değeri taşıyor. Steam'in internet sitesinde yayınladığı tarihe göre Steam ilkbahar indirimi 16 – 23 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sizlerde en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ya da direk olarak buraya tıklayarak Oyuneks.com üzerinden yüzlerce CD-KEY arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1