2021-11-05 11:58:08
PUBG Mobile Arcane

Runeterra, RiotX Arcane'i kutlamak için PUBG MOBILE'da

Runeterra, Erangel'le tanış! Arcane'in çıkışını kutlamak için PUBG MOBILE'la işbirliği yaparak Runeterra dünyasını Erangel adasına getiriyoruz.


Arcane'de patlayıcılar gırla gittiğinden PUBG MOBILE da etkinlik boyunca oyuncuların kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak. Tava ve Jayce'in çekici arasında biraz siklet farkı varmış gibi görünse de asla tavanın gücünü hafife almayın!

Oyuncular Arcane temalı silah ve teçhizatları, karakterleri ve harita noktalarını kasım ortasında oyuna gelecek 1.7 güncellemesiyle birlikte ve RiotX Arcane boyunca PUBG MOBILE'de deneyimleyebilecek. 

PUBG MOBILE'la yaptığımız bu ortaklık, Arcane'i daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaştırmak için düzenlediğimiz ilk çalışmalardan biri. Tüm oyuncuların dünyamızı kendi pencerelerinden tanıyacak olmaları bizi heyecanlandırıyor. 

Oyun dünyasındaki en son çalışmalarımız ve ortaklıklarımızdan haberdar olmak için RiotXArcane.com adresini takip etmeyi unutmayın. Ayrıca 7 Kasım saat 05.00'ta dünyanın büyük bölümünde Netflix ve Çin'de Tencent Video üstünden yayınlanacak Arcane prömiyerini kaçırmayın.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1