2022-09-23 12:48:13
Rise Online World Aarvad'ın Yükselişi 23 Eylül

Rise Online World Aarvad'ın Yükselişi 23 Eylül!

23 Eylül'de gelecek büyük patch ile birlikte Rise Online World'e büyük yenilikler geliyor.


 Rise Online World açılışından günümüze kadar bir çok yenilik ve düzeltmeyle birlikte bizlere harika bir oyun deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Son yayınlanan Rise Online 3.0.4 Güncelleme Notundan sonra forum üzerinden paylaşılan Aarvad'ın Yükselişi 23 Eylül başlıklı konuda, uzun süredir beklenilen bir çok yeniliğin geleceğinden bahsedildi.

 Rise Online Craft Sisteminin gelmesinden sonra ki en büyük patch olarak adlandırılan Aarvad'ın Yükselişi içerisinde Rise Online Yeni Etkinlik, Rise Online Level Cap, Rise Online Ruh Bağı ile ilgili bir çok yeniliğe sahip.

 

Rise Online World Level Cap

Rise Online Level Cap günümüze kadar 65 Level son olarak belirlenmişti. Fakat yapılan açıklamalar doğrultusunda Rise Online Level CAP 'in 75e çıkacağı biliniyor. Oyuncuların Rise Online ile ilgili en büyük şikayetlerinden biri levelerini bilgisayar başında, elle kasmalarıydı. Fakat Rise Online 3.0.0 Güncelleme Notuya beraber Rise Online World Assistant aktif edildi. Rise Online 75 Level Cap aktif olmasıyla beraber, oyuncular levellerini bilgisayar başında olmadan, çok daha az uğraş vererek yükseltebilecekler.

R.O.W Assistant ürününde 2 Saat Bedava 7 Saat Magic Puppet ve 3 saat Power Up ürünü ile günlük toplamda 12 saat kullanma hakkınız mevcuttur.
Sunucu saatine göre 22:00'da günlük hakkınız sıfırlanır 2 saat bedava başta olmak üzere kullanmaya devam edebilirsiniz.

Magic Puppet Kaç Cash?

Magic Puppet fiyatı 175 Rise Cash

Power Up Kaç TL?

Power Up eşyasını fiyatı Roco Token ile almanız gerektiğinden dolayı değişkenlik göstermektedir.

 

Rise Online World Ruh Bağı Açma Materyali

Rise Online World 'de armor, weapon ve shield ler belli bir seviyeye geldikten sonra kullanılması durumunda ruh bağı yani soulbound halini alarak 1 yıl boyunca oyuncu üzerinden kitli kalmaktadır.

Rise Online Rare Item-Weapon-Shield +8 seviyesinde kullanılması durumunda 1 yıl kilitli kalmaktadır.

Rise Online Epic Item-Weapon-Shield +7 seviyesinde kullanılması durumunda 1 yıl kilitli kalmaktadır.

Rise Online Unique Item-Weapon-Shield +6 seviyesinde kullanılması durumunda 1 yıl kilitli kalmaktadır.

Rise Online World Unique Takılar seviye farketmeksizin kullanılması durumnda 1 yıl kilitli kalmaktadır.

 

Rise Online Aarvad'ın Yükselişi güncellemesiyle beraber oyuna eklenecek bazı materyaller bu ruh bağı yani soulbound eşyaların kilitlerini açmaya yarayacak. Bu materyaller olmadan soulbound itemlerinizi satışa sunmak için Rise Online Karakter NFT kullanmanız gereklidir. Rise Online karakterinize NFT basmanız durumunda, 1 adet soulbound itemi NFT ile birlikte satışa sunabiliyorsunuz. Rise Online NFT Karakter Satış nasıl yapılır? ile ilgili bilgi almak için burada bulunan linke gidebilirsiniz. Ya da Rise Online NFT Karakter Satışı yapmak için Oyuneks Rise Online World NFT İlan Pazarına bakabilirsiniz.

 Rise Online World Skill Açma Nasıl Yapılır?

Rise Online World 75 Cap ile beraber, bir yenilik daha getirecek. Bu yenilik 65 level sonrası açılacak skillerin kolay kolay elde edilemeyeceği bir sistem içeriyor. Rise Online 65 level sonrası skillere ulaşmak için level kasmanın yanında, bir takım materyaller gerekecek. Bu materyallerin ne olduğu şuan için bilinmiyor. Rise Online ile ilgili tüm güncellemelerden haberdar olmak için Oyuneks.com Haberler sayfasını takip edebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Rise Online GB , Rise Cash ve Rise Online NFT Karakter satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1