2021-11-15 19:21:17
PUBG New State 10 Milyon barajını aştı

PUBG: New State 10 milyon barajını aştı!

Mobil oyun dünyasının merakla beklenen yapımlarından PUBG: New State, geçtiğimiz günlerde resmen yayınlandı.


Hatırlanacağı üzere aylar süren geliştirme ve test aşamalarından sonra oyuncuların beğenisine sunulan yapım, çıkış yapmadan kısa süre önce 50 milyon ön kayıt sayısına ulaşmıştı.

Hatta ilk çıktığı anda oyuncuların yoğun ilgisi nedeniyle bağlantı hatası bile vermeye başlayan PUBG: New State, iki günün sonunda indirme sayılarında önemli bir eşiği aştı.

Tabii ilk etapta oyunun indirme sayılarındaki büyük başarısının ardında Pubg Mobile‘ın payının büyük olduğunu belirtelim. Bu noktada PUBG: New State, bir günde 1 milyondan fazla indirme kaydetti. Bunun üzerine oyun, App Store’da en iyiler listesinde birinci sıraya kadar çıktı.

PUBG: New State’in yükselişi bununla sınırlı kalmadı. Oyun, kısa süre önce Google Play Store’da 10 milyon indirme barajını aşmayı başardı. Her geçen dakika indirme sayılarının hızla artmaya devam ettiğini belirtelim.

Ancak gelen bilgiler, ilk gün yaşanan bağlantı hatası gibi çeşitli sorunların bazı oyuncular özelinde hala devam ettiği yönünde. Krafton, daha önce söz konusu sorunları çözdüğünü ifade etse de, oyuna olan yüksek ilgi nedeniyle bir süre daha bunların devam edebileceğini söyleyebiliriz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1