2022-03-15 13:26:48
PUBG Mobile Warframe

PUBG Mobile - Warframe İş Birliği!

PUBG Mobile yeni iş birliğiyle Battle Royal kavramına yeni bir soluk getiriyor.


 Spiderman, Liverpool FC, Arcane ve Jujutsu Kaisen... PUBG Mobile bu iş birlikleriyle, Battle Royal kavramına başka heyecanlar katmıştı. Yeni haberde ise MMO devi olan Warframe, Erangel haritasına ekleniyor. Bu iş birliğine özel oyuncular, görev ve etkinlikleri tamamlayarak Warframe temalı öge ve içeriklere sahip olabilirler. Warframe iş birliğine özel ögelerin PUBG Mobile M9 Royale Pass içeriğine özel uyarlanması bekleniyor.

 Yakın süreçte oyuna gelmesi beklenen PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi'yle beraber oyuna, etkinliğe özel kıyafetlerin ve Warframe X-Suits, paraşüt ve silah görünümleri eklenmesi bekleniyor.WARFRAME

Oyuncuların, yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol edebildiği, askerileştirilmiş insan klonları Grineerlar, mega-şirket ve üstün robotik ve lazer teknolojilerine sahip Corpuslar, teknolojik, yapay bir enfeksiyonun kurbanı Infestedlar ve eski savaştan kurtulmuş sentientlerle savaşabildiği bir oyun. Oyuna ismini veren şey ise, Tennonlar'ın savaşta kullandığı zırh olan; Warframe.

 Kıran kırana bu mücadelede ihtiyacın olan PUBG UC 'yi en uygun ve güvenli şekilde satın almak için buraya tıklayabilirsin.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1