2022-08-06 15:38:01
pubg mobile

PUBG Mobile Nihai Zırh-X Oyunda!

PUBG Mobile yükseltilebilir Nihai Zırh-X seti ilk kez oyunda.


Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-X

Etkinlik süresi boyunca sahip olabileceğin 2 adet Nihai Zırh-X seti mevcut. Bunlar Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-X. Etkinlik 5-18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. 5 Ağustos sabahından itibaren iki Zırh-X’e de sahip olabileceksin

 

Yanardöner Zırh-X

Yanardöner Zırh-X oyunculara dikkat çekici ayrıcalıklar tanıyor. Zırh, kendine özel emojiler olan “Giriş Emojisi”, “Toplama Alanına Özel Emoji” ve “Lobiye Özel Emoji” ile fark yaratıyor. “Paylaşımlı Öğe” özelliği sayesinde takım arkadaşları ile maske paylaşımı yapılabiliyor. Bir diğer dikkat çekici özellik ise “Zafer Yayını”. Zırh-X ile katlettiğin her bir düşman, hayatta olan diğer oyunculara dikkat çekici biçimde duyurulacak ve düşmanlar korku içinde sıranın kendilerine gelmesini bekleyecek.

 

Altın Firavun Zırh-X

7 yıldıza ulaşan Altın Firavun Zırh-X ile ilgili en çok seveceğin özellik, zırhın oyun içinde aktif olarak renk değiştirmesi olabilir. En üst seviyeye ulaşan zırh, ateş ettiğinde mavi ve düşmana hasar verdiğinde kırmızı renge bürünüyor. Böylece Zırh-X ile düşmanları yok etme hazzını doruklarda yaşayacaksın.

 

 

 Eşsiz Altın Firavun Zırh-X ve Yanardöner Zırh-X kostümlerini en uygun fiyatlara satın almak için doğru yerdesiniz. En uygun fiyata PUBG UC satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1