2022-01-03 13:12:51
PUBG Mobile Dünya Şampiyonasında 3 türk

PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nda Türkiye espor tarihi açısından büyük başarı!

PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nda fırtına gibi esen Türk takımları!


Dünyanın en popüler mobil espor oyunlarından birisi olan PUBG Mobile'ın bildiğiniz gibi bir dünya şampiyonası bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde de Türkiye'den güzel bir başarı geldi.

Turnuvaya katılan takımlarımızdan Kaos Next Rüya, S2G Esports ve Fenerbahçe büyük bir başarıya imza atarak PUBG MOBILE Global Championship Büyük Finalleri'ne katılma hakkı kazandı.

Doğu ve Batı bölümlerinde toplam 40 takımın mücadele ettiği PUBG MOBILE Global Championship 2021 finallerine Türkiye'den altı takım katılmıştı. Next Rüya Esports, Papara SuperMassive Blaze, Fenerbahçe, Futbolist, S2G Esports ve Beşiktaş takımları 24 Aralık'ta sona eren finallerin her karşılaşmasında sonuna kadar mücadele ederek bizleri gururlandırmayı başardı. 

 

 

Final aşamasında kıyasıya bir rekabet sergileyen altı Türk takımından Kaos Next Rüya, Batı liginin şampiyonu olarak 392.500$ kazandı. Final aşamasında başarılı olan S2G Esports, 51.750$ ve Fenerbahçe Espor takımı da 44.500$ ödül kazanmış oldu. Üç takımımız büyük finallere katılmaya hak kazanarak Türk espor tarihi açısından da önemli bir başarıya imza atmış oldu.

PUBG MOBILE Global Championship Büyük Finalleri ise 21 - 23 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenecek ve tüm maçlar PUBG MOBILE Espor Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

 

 

İndirimli  PUBG MOBILE UC  almak için  Buraya tıklayınız.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1