2023-02-27 07:47:54
PUBG 2.5

Pubg Mobile 2.5 Sızıntıları

Pubg Mobile 2.5 güncellemesi


PUBG Mobile'un 2.4 yaması Ocak ayında yayınlandı ve yeni Erangel güncellemeleri yanı sıra Dövüş Sanatları temasına sahip içerikler getirdi.

Peki Pubg Mobile 2.5 Güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

PUBG Mobile 2.5 sürümü beta güncellemesi birkaç gün önce yayınlandı ve o zamandan beri yeni sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Beta güncellemesi yama notları, özel bir mod ve diğer özel özellikler de dahil olmak üzere 5. yıl dönümü temasına sahip içeriklerin geleceğini işaret etti.  2.5 sürümü birkaç hafta içinde yayınlanacak ve görünüşe göre geliştiriciler yeni yama güncellemesi için hazırlıklara şimdiden başlamış durumdalar.

Buradan indirimli PUBG Mobile Royale Pass Paketi m19 - PUBG Mobile Elite pass Plus paketi M19 ve PUBG MOBILE UC satın alabilirsiniz.

2.5 sürümünün piyasaya sürülmesinden sonra oyuncular arasında söylentisi yayılan PUBG Mobile x Bugatti iş birliği ile ilgili bazı veri madencileri de sızıntılar sağladı.

Beta güncellemesi yayınlandıktan sonra, veri madencileri de dahil olmak üzere birçok kullanıcı hızla yeni oyun içi içerikleri keşfetmek ve yaklaşan güncellemeyle ilgili potansiyel sızıntıları keşfetmek için harekete geçti. Ünlü veri madencisi Mad Tamizha, hayranlarla Bugatti iş birliğiyle ilgili sızıntıları paylaşan ilk kişilerden biriydi. 

 

Sızıntılara inanılırsa, Krafton/Tencent, Bugatti Chiron serisine dayalı Dacia skinlerini getirecek. Ancak, bu yazı yazılırken geliştiriciler/yayıncı tarafından henüz hiçbir şey doğrulanmadı. Bu nedenle, PUBG Mobile x Bugatti iş birliği sadece bir söylenti olabilir. Ancak, Ocak 2022'de PUBG: New State olarak bilinen New State Mobile'ın da Bugatti iş birliği yaptığını göz önüne alarak, oyuncular bu sızıntı işbirliğinin kesin olmadığını göz önünde bulundurmalıdırlar.

 

PUBG Mobile beta güncellemesinde oyun içinde bir dizi 5. yıl dönümü temasına sahip içerikler bulunacak.

Bilmeyenler için, PUBG Mobile Mart 2023'te beş yaşına basacak. Bu nedenle, hayranlar özel özelliklerle birlikte Erangel tabanlı bir tema/mod ve arena görebileceklerdir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

Yeni öğe - Blok Kaplama: Harita boyunca bulunan kutularda bulunan Blok Kaplama, üç şekilden oluşur ve savunma duvarı olarak kullanılabilir. Ayrıca, oyuncular bunları kaplama, köprü veya asansör olarak da kullanabilirler.

Yeni öğe - Taşınabilir Trambolin: Harita boyunca bulunan diğer bir öğe, oyuncuları tek dokunuşla havaya fırlatır.

Yeni öğe - Taşınabilir Top: İki önceki öğe gibi, Taşınabilir Top da Erangel'deki kutulardan temin edilebilir. Oyuncular bunu yerleştirebilir ve karakterlerini ve çeşitli atılabilir öğeleri uzak mesafelere fırlatabilirler.

5. yıl dönümü temalı alanlar: Temalı mod, Hayal Plaza adlı bir alana sahip olacak. Plaza'daki belirlenmiş yapıları işgal ederek kutuların kilidini açabilir ve çeşitli ileri düzey kaynakları elde edebilirsiniz. Dört belirlenmiş yapıyı açtıktan sonra, oyuncular logolu daha büyük bir konteyner için yarışabilirler. Büyük kutu daha fazla kaynak içerecektir. Aynı zamanda, bu öğe kutuları Hayal Bölgesi adı verilen çeşitli daha küçük temalı alanlara da dağıtılacaktır.

 

Bahsedilen sızıntıların dışında, PUBG Mobile oyuncuları Kamera 3.0 ve yeni Günlük Giriş Ödülleri gibi düzenlemeler ve eklemeler görecekler.

Ancak beta sürümünde belirtildiği gibi, içerik final şeklini, bu nedenle oyuncular son güncellemede bahsedilen tüm özellikleri göremeyebilirler veya daha fazlasını görebilirler.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1