2022-08-29 15:25:57
Player Battlegraunds

PUBG Battlegrounds, McLaren İş Birliği!

PUBG Battlegrounds'ın YouTube hesabında yayınlanan yeni video ile PUBG'ye (Steam) lüks spor otomotiv aracı Mclaren'in geleceği bildirildi.


Battle royale dendiği zaman akla gelen ilk oyunlardan olan PUBG Battlegrounds'ın YouTube hesabında yayınlanan yeni video ile Britanyalı otomotiv şirketi McLaren ile olan iş birliğini duyurdu ve McLaren aracının PUBG Battlegrounds'a geleceği duyuruldu.

PUBG BATTLEGROUNDS'A MCLAREN GELİYOR

Araç iş birliği konusunda PUBG Mobile ile büyük işler yapan Krafton ekibi, bu kez Steam oyuncuları için kolları sıvadı ve PUBG Battlegrounds'a McLaren aracının geleceği açıklandı. YouTube hesabından paylaşılan video ile McLaren iş birliği duyuruldu.

YouTube videosunun açıklamasında, "Hayatta kalanları bağlayın! PUBG: BATTLEGROUNDS'da herkesin süper araba rüyası gerçek olmak üzere." sözlerine yer veren PUBG Battlegrounds, McLaren'in oyuna ne zaman ekleneceği hakkında bilgi vermedi.

Sizlerde PUBG Battlegrounds (Steam) oyuncuları gibi PUBG Mobile 'da seviyorsanız doğru adrestesiniz. Oyuneks.com üzerinden güvenilir ve ucuz PUBG UC almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1