2021-11-10 19:20:18
Netflix Games ios ipados

Netflix Games, iOS ve iPadOS için de açıldı!

Beklenen açıklama sonunda geldi! Netflix Games, iOS ve iPadOS cihazlara açılıyor.


Netflix Games, İOS ve iPadOS cihazlar için de kullanıma açılıyor! Popüler video akış platformu, geçtiğimiz hafta dünya çapında ses getiren bir adım attı. Şirket, oyun platformunu Android kullanıcıları için açtı. Ancak Apple kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyordu.

Nihayet şirket, beklenen açıklamayı Twitter üzerinden yaptı. Duyuruda, Apple kullanıcılarının da artık oyunlara erişebileceği belirtildi. İşte Apple cihazlardan oyunlara erişmek için çıkış tarihi.

Netflix Games, bugün akşam iOS ve iPadOS’a geliyor!

Platform, Twitter’daki açıklamasında oyun hizmetinin bugünden itibaren iOS ve iPadOS’a açılacağını duyurdu. Kullanıcıların, oyunlara erişmek için bugün akşam saat 21.00’e kadar beklemesi gerekiyor. Platforma üye olanların ücretsiz şekilde eriştiği oyunları hem platform üzerinden hem de mağazalardan bulabilirsiniz.

Netflix Games hizmetinin iOS ve iPadOS’a açılmasına saatler kala hangi oyunların platformda bulunduğunu hatırlayalım. Şu anda platformda bulunan oyunlar arasında şunlar yer alıyor;

Bu arada, League of Legends oyunu Hextech Mayhem için de bir haber var! Bu oyun ise ay sonunda çıkacak. Söz konusu oyunun Switch ve PC’de 10 dolara mâl olacağını belirtelim. Yani Hextech Mayhem oyunu Netflix abonelerine ücretsiz olacak.

Bununla birlikte, bu oyunlar iOS ve iPadOS cihazlarda tek tek indirilme gerektirecek. Yani Android’deki durumdan farklı. Çünkü ana uygulamanın içinde bulunmuyor. Bunun yanı sıra platformda herhangi bir reklam, uygulama içi satın alma ya da ek ücret ise yok. Yani sadece Netflix üyeliği yeterli. Oyunların çevrim dışı da çalıştığını unutmayalım. Ancak çocuk profillerinden oyunlara erişmeye izin verilmiyor.

Microsoft xCloud, Nvidia Geforce Now, Google Stadia ve Facebook Gaming gibi diğer bulut oyun platformları, Apple’ın App Store kısıtlamaları nedeniyle iOS’a ayak uydurmak için mücadele ediyor. Tüm bu platformlar, web uygulamaları olarak piyasaya sürülerek Apple’ın politikalarından kaçınmaya çalıştı. Ancak bu durum oyun deneyimini zayıflatıyor.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1