2023-01-03 13:10:21

Metin2 Tombala ve Havai Fişek Etkinlikleri Başladı!

Metin2 Tombala ve Havai Fişek Etkinlikleri detayları


Metin2 Yılbaşı Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor! Metin2 Öbür Dünyaya Seyehat etkinliğinde dört şeytani testten geçin, Metin2 Tombala etkinliğin ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? Metin2 Tombala ödülleri neler? Metin2 Tombala nasıl oynanır? İşte Metin2 Tombala Etkinliği ve Metin2 Havai Fişek etkinliği detayları.

 

Tombala

Tombala biletlerini al ve kahramanını aksiyon dolu bir yeni yıl için donatabileceğin harika ödüller kazan!

 • Etkinlik başlangıcı: 25.12.2022
 • Etkinlik bitişi: 27.01.2023 saat 01:59

Havai Fişekler

Hareketli bir dönemi geride bırakıyoruz ve 2023'de bizi bekleyen maceraları, savaşları ve yeni dostları dört gözle bekliyoruz: Metin2'deki rengarenk havai fişekleri izle ve yeni yılı bizimle kutla:

 • Etkinlik başlangıcı: 29.12.2022 saat 02:00
 • Etkinlik bitişi: 02.01.2023 saat 01:59

Öbür Dünyaya Seyahat

Öbür dünyaya git ve dört şeytani sınavdan geç: En sonunda lanet efendisinin karşısına çıkabilmek için Öbür dünyanın dört elçisiyle kapış. Lanet kalkanı veya Kurtuluş Ankası üretimi için değerli malzemeler kazanabilirsin!

Etkinlik 90. seviye ve üstü tüm oyunculara açık ve iki aşamada gerçekleşecek:

İlk Aşama

 • Etkinlik başlangıcı: 02.01.2023 saat 02:00
 • Etkinlik bitişi: 06.01.2023 saat 01:00

Etkinliğin ilk aşamasında, Öbür Dünyanın sınırı zayıfladığı zaman ikinci aşama için ihtiyaç duyduğun eşyaları oynayarak kazanabilirsin. Bunun için ölü alevleri toplamak amacıyla canavarları halledeceksin. Bunlar Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanılabilir ve Öbür Dünyaya seyahat edebilirsin.

İkinci Aşama

 • Etkinlik başlangıcı: 06.01.2023 saat 02:00
 • Etkinlik bitişi: 12.01.2023 saat 01:59

İkinci aşamada Öbür dünyada savaşarak ilerliyorsun. Bunun için ilk bölümde topladığın eşyalara ihtiyacın var. Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için burada dört elçiyle karşılaşacaksın; bu dövüşlerde bile harika hazineler elde edebilirsin. Başarılı olduysan ve Asmodeus'u yendiysen, seni ödüllerinin beklediği cennet gibi "Kurtuluş" mekanına adım atarsın.

Zindana giriş yap
 • Öbür Dünya, sonunda Öbür Dünyanın kralı Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için savaşarak geçmen gereken, cehennem benzeri bir yer. Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnu'ndaki Öbür Dünya portalından geçerek ulaşırsın. Bunun için 3 siyah mektup gerekir. Öbür Dünya dört odadan oluşur. Böylece her mekanda ilgili Öbür Dünya elçisiyle dövüşte karşılaşman gerekir.
 • Lanetlenme karar yeridir: Burada, son rakibin olan Asmodeus'la karşılaşırsın. Asmodeus'u zayıflatmak için ölü ruhlarını kullan. Lanetleme setini giyerek kendine büyük bir avantaj sağlayabilirsin. Ayrıca Öbür Dünya tılsımı seni Asmodeus'un karanlık güçlerine karşı korur. Asmodeus Öbür Dünyanın hükümdarı olarak orada asla yenilemiyor; ölümünden kısa süre sonra geri dönüyor ve onunla tekrar yüzleşebilirsin. Onu ne kadar sık dize getirebilirsen, ödülün o kadar büyük olur.
Etkinlik eşyaları
 • Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmene olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Hayat suyu, Öbür Dünyada seni diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. %80 ihtimalle 10 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Asmodeus anahtarı, lanetlenmeye doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmene izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsin.

 

İndirimli ve en ucuz Metin2 Ejder Parası - İndirimli ve en ucuz Metin2 EP almak için tıklayabilirsiniz.

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1