2023-02-17 11:40:40
metin2 şubat ayı etkinlikleri

Metin2 Şubat ayı etkinlikleri

Metin2 etkinlikleri


Metin2 Şubat Ayı etkinlikleri nelerdir? Metin2 şubat ayı öbür dünyaya seyahat etkinliği ne zaman ? Metin2 Primordis Keşfi etkinliği ne zaman? Metin2 keşfe başla etkinliği, Altın Topraklar’da savaş etkinliği, Altın dut avı etkinliği içeriklerini haberimizde sizinle paylaştık.

 

İndirimli Metin2 Ejder Parası - İndirimli  Metin2 EP almak için tıklayabilirsiniz.

 

 

Bu ay iki heyecan verici macera etkinliğini deneyimle: Öbür Dünyaya Seyahat ile bu karanlık krallığın dört ulağını yenmelisin ve Primordis keşfinde gizemli Goldirex ile karşılaşabilirsin. Elbette maceran boyunca seni birçok ödül bekliyor.

Öbür Dünyaya Seyahat

Öbür dünyaya git ve dört şeytani sınavdan geç: En sonunda lanet efendisinin karşısına çıkabilmek için Öbür dünyanın dört elçisiyle kapış. Lanet kalkanı veya Kurtuluş Ankası üretimi için değerli malzemeler kazanabilirsin!

Buradaki yenilik ise değişen zorluk: Dört ulağı yenmek artık biraz daha kolay. Etkinlik 90. seviye ve üstü tüm oyuncular için mevcuttur ve iki aşamada gerçekleşecek:

İlk Aşama

 • Etkinlik başlangıcı: 16.02.2023 saat 02:00
 • Etkinlik bitişi: 24.02.2023 saat 01:00

Etkinliğin ilk aşamasında, Öbür Dünyanın sınırı zayıfladığı zaman ikinci aşama için ihtiyaç duyduğun eşyaları oynayarak kazanabilirsin. Bunun için ölü alevleri toplamak amacıyla canavarları halledeceksin. Bunlar Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanılabilir ve Öbür Dünyaya seyahat edebilirsin.

İkinci Aşama

 • Etkinlik başlangıcı: 24.02.2023 saat 02:00
 • Etkinlik bitişi: 27.02.2023 saat 01:59

İkinci aşamada Öbür dünyada savaşarak ilerliyorsun. Bunun için ilk bölümde topladığın eşyalara ihtiyacın var. Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için burada dört elçiyle karşılaşacaksın; bu dövüşlerde bile harika hazineler elde edebilirsin. Başarılı olduysan ve Asmodeus'u yendiysen, seni ödüllerinin beklediği cennet gibi "Kurtuluş" mekanına adım atarsın.

Zindana giriş yap
 • Öbür Dünya, sonunda Öbür Dünyanın kralı Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için savaşarak geçmen gereken, cehennem benzeri bir yer. Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnu'ndaki Öbür Dünya portalından geçerek ulaşırsın. Bunun için 3 siyah mektup gerekir. Öbür Dünya dört odadan oluşur. Böylece her mekanda ilgili Öbür Dünya elçisiyle dövüşte karşılaşman gerekir.
 • Lanetlenme karar yeridir: Burada, son rakibin olan Asmodeus'la karşılaşırsın. Asmodeus'u zayıflatmak için ölü ruhlarını kullan. Lanetleme setini giyerek kendine büyük bir avantaj sağlayabilirsin. Ayrıca Öbür Dünya tılsımı seni Asmodeus'un karanlık güçlerine karşı korur. Asmodeus Öbür Dünyanın hükümdarı olarak orada asla yenilemiyor; ölümünden kısa süre sonra geri dönüyor ve onunla tekrar yüzleşebilirsin. Onu ne kadar sık dize getirebilirsen, ödülün o kadar büyük olur.
Etkinlik eşyaları
 • Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmene olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Hayat suyu, Öbür Dünyada seni diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. %80 ihtimalle 10 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
 • Asmodeus anahtarı, lanetlenmeye doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmene izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsin.

Primordis Keşfi

Altın Topraklar'da Primordis keşfine çık - hem de iki kez üst üste! Aynen öyle! Bu ay yine tarih öncesi canavarlara karşı savaşma şansın var.

Ama dikkatli ol! Bu çoktan unutulmuş çöl bölgesi, sakinleri kadar ölümcül. Sadece vahalarında biraz huzur bulursun. Ama fazla oyalanma, çünkü değerli meyveler kurtarılmayı bekliyor.

İki tur

1. Tur

 • Başlangıç: 16.02.2023 saat 02:00
 • Bitiş: 20.02.2023 saat 10:00
 • Seviye 70 itibarıyla, tüm sunucularda
 • Ödül: 1x Kuşak kutusu - bununla birlikte daha yüksek seviyelerin de mümkün olduğu, "basit" seviyesinde kuşaklar garantili.

2. Tur

 • Başlangıç: 20.02.2023 saat 14:00
 • Bitiş: 24.02.2023 saat 01:59
 • Seviye 70 itibarıyla, tüm sunucularda
 • Ödül: 5x Lanetlenme anahtarı+. Bu etkinliğin hemen ardından "Öbür Dünyaya Seyahat"in ikinci aşamasını oynarsan, bu senin için çok faydalı olacaktır.

Keşfe başla

Dünyanın her yerinde gizemli Primordis Bekçileri belirdi. Seni Altın Topraklar’a götürecek bir portal oluşturma şansına sahip olmak için onları yen. Yeni kıtadaki bekçilere odaklan, çünkü portal kesinlikle burada ortaya çıkacak.

Altın Topraklar'da 12 seviye boyunca savaş ve maceran boyunca acı dutlar ve altın dutlar kazan. İkincisini büyük ödüller için mini oyunumuzda kullanabilirsin.

Altın Topraklar’da savaş

 • Her katta Primordis heykellerini yok et ve ardından ortaya çıkan canavarları devir. Patlama kuleleri daha yüksek katlarda belirir ve patlama koruması biletlerin yoksa seni öldürür.
 • Keşif sırasında, biraz da şansla, "Goldirex" gibi çok özel bir düşmanla karşılaşacaksın - savaştığın kat ne kadar yüksekse, ortaya çıkma olasılığı da o kadar yüksek olur. Onu öldür ve daha fazla altın dut al!
 • Her 3 kattan sonra bir vahada keşif gezisinin yorgunluğunu üzerinden atabilirsin. Burada seni acı dutlar karşılığında sana kullanışlı eşyalar satan tüccarlar da bekliyor. İpucu: Burada patlayıcı koruması biletleri almayı unutma.
 • Mümkün olduğu kadar çok katı tamamlamak için her 24 saatte 3 deneme hakkın var.

Altın dut avı

Altın dut avı, Altın Topraklar'da yeterince altın dutu topladığında oynayabileceğin bir mini oyundur. Oyunun hedefi en az iki altın dut kartını açmaktır. Başarılı olursan, etkinlik ödülünü alırsın.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1