2023-02-13 15:23:51
metin2 lonca savaşları

Metin2 Lonca Savaşı

Metin2 Yeni Lonca savaşı sistemi


Metin2 Lonca sistemi değişti mi? Metin2 Lonca sistemi yenilikleri neler? Sizler için detayları haberimizde paylaştık.

 

İndirimli ve en ucuz Metin2 Ejder Parası - İndirimli ve en ucuz Metin2 EP almak için tıklayabilirsiniz.

 

Metin2 Resmi forumunda yetkililer tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

 

Yeni özelliği test et

Lonca Savaşı, Metin2 topluluğuyla birlikte test etmek istediğimiz yeni bir özellik: Bize katıl ve geri bildirimde bulun! Bu, özelliğin planlandığı gibi çalışıp çalışmadığını öğrenmemize ve gerekirse onu yayınlamak için değişiklikler yapmamıza olanak tanıyacak.

  • Etkinlik başlangıcı: 12.02.2023 - 23:30
  • Etkinlik sonu: 12.02.2023 - 23:59

Lonca Savaşı nedir?

Lonca Savaşı nihai rekabettir: Diğer oyuncularla rekabet et ve haftalık PvE'de Ejderha Kralı'nı loncanla birlikte en az 1 kez yenerek (veya lonca liderinin bir lonca savaş bileti kullanmasıyla) katıl.

Önemli: Bu testte yer alabilmek için her lonca lideri 12.02. tarihinde 22:30 ve 23:00 arası bir Lonca Savaşı bileti kullanmalı. Bu teste başka kayıt yöntemleri mevcut değildir. Her oyuncu, test gününde Market'ten ücretsiz bir Lonca Savaşı Bileti alabilir.

 

Lonca savaşının amacı, mümkün olduğu kadar çok bölgeyi fethetmektir. Bunu yapmak için canavarları devirmeli ve rakip lonca üyelerini savaşta yenmelisin. Her hafta rastgele seçilen en fazla 4 loncaya karşı bir maçta loncanla yarış. Savaştığın harita 9 bölge ve lonca karakolundan oluşur.

Buradaki tüm canavarları yok ederek bir bölgeyi fethedebilirsin. Fetihten sonra, düşman loncalar tarafından yenilebilecek canavarlar yeniden ortaya çıkacak.

Kişisel bir ödül olarak, 5 gün boyunca bufflar alabilirsin: EXP'ni, savunmanı, canavarlara karşı gücünü ve hatta kritik isabetlerini artırır. Ödüller, kaç oyuncuyu devirdiğine bağlıdır.

Burada ayrıca loncan için ödüller de kazanabilirsin. Bunlar kilitli sandıklarda bulunur ve kaç bölgenin fethedildiğine bağlıdır. Sandıkların anahtarları, Lonca Savaş Bölgesi'ndeki canavarlardan düşer.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1