2022-02-11 02:40:45
Lost Ark rekor oyuncu

Lost Ark'tan Rekor Kullanıcı!

Amazon Games'in RPG oyunu Lost Ark anlık olarak 532 bin kullanıcıya ulaştı.


 Kayıp Ark için maceraya atıldığını uçsuz bucaksız bir dünya...

Aksiyon dolu maceralara atılacağınız, yeni topraklar keşfedebileceğiniz, hazine peşinde koşacağınız ve tüm bunları ücretsiz bir şekilde deneyimleyebileceğiniz RPG türünde bir oyun Lost Ark. SullyGnome'a istatistiklerine göre Twitch platformunda 1.2 milyon anlık izleyiciye ulaşan Lost Ark, Steam'de ikinci günününü doldururken 532 bin anlık oyuncuya ulaştı.

 İlk olarak 2019 yılında Güney Kore'de yayınlanan Lost Ark, Smilegate tarafından geliştirildi. Güney Kore kökenli bir firma olan Smilegate'i Crossfire oyunundan tanıyoruz. Ardından Amazon Games yardımıyla günümüzde Kuzey Amerika ve Avrupa'da yayınlanmaya başladı.

 Oyunun resmi lansmanı 11 Şubat 2022'de yapılması planlansa da dört kurucu paketinden birini satın alan oyunculara 8 Şubat'tan itibaren erken erişim izni verildi ve buna rağmen 500 bin eş zamanlı oyuncuyu geçti.

  Bu macerada daha hızlı ilerlemek için ihtiyacınız bazı paketler var. Bu paketleri en uygun fiyata temin etmek için almanız gereken Steam Cüzdan Kodları burada! Satın almak için tıklayabilirsiniz.

 

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1