2022-07-08 09:57:38
TFT Haber

LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor!

Uzun süredir sabit fiyatlarla satışta olan LoL ve TFT RP fiyatları değişiyor.


 Riot Games resmi internet sitesinden RP fiyatları ile ilgili açıklama yaptı. RP ve TFT Jeton bedelleri dünya genelinde yaşanan enflasyon, para birimi dalgalanmaları, sunucular arasında ve içinde adil bedeller sunmayı sürdürmek, ürünlerde tutarlılık sağlamak ve ilgili diğer maliyetlerde yaşanan artışlardan ötürü RP ve TFT Coin fiyatlarının artacağını duyurdu. Riot GamesLoL RP fiyatlarının artışından önce RP ve TFT Jeton alımlarında çifte “bonus RP” ve “bonus TFT jeton” verileceği bilgisini de oyuncular ile paylaştı. 

LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor Mu?

Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre LoL ve TFT RP fiyatlarında değişiklik gerçekleşecek. LoL ve TFT’deki RP fiyatları, 19 Ağustos saat 10.00'dan başlayarak çoğu Riot bölgesinde artırılacak. Riot Games konu ile ilgili açıklaması ise şu şekilde: “Yıllık bedel değerlendirmelerimiz genelde az sayıda sunucuda değişikliğe sebep oluyordu ancak bu yılın analizinde dünya çapında yaşanan ekonomik değişiklikler tespit edildi ve bu yüzden bedel değişiklikleri çok sayıda sunucuyu etkiledi.”


Ancak RP fiyatları artmadan önce Riot, çifte bonus yani ilave RP ve ilave TFT Jeton vereceğini de şu sözlerle açıkladı: “Bedeller artmadan önce 14-31 Temmuz tarihlerinde bütün sunuculardaki tüm RP ve TFT Jeton alımlarında iki kat "ilave RP" ve "ilave TFT Jeton" veriyoruz. RP paketleri kampanya sona erdiğinde yukarıda bahsedildiği gibi 19 Ağustos'a kadar normal haline dönecek.”


Peki Türkiye sunucusu için RP fiyatları nasıl olacak? Oyuncular şimdiden merak etmeye başladı. Riot, Türkiye sunucusu için güncel RP fiyatlarının nasıl olacağına dair verileri de paylaştı.


LoL ve TFT RP Fiyatları - Ağustos 2022

Tabloda belirtilen RP fiyatlarındaki değişiklikler 19 Ağustos 2022 tarihinden itibaren uygulanacak. İşte Türkiye sunucusu için yeni RP fiyatları:

Ortalama fiyat değişimi: %19,7

 En hızlı, güvenilir ve uygun fiyatılı LoL RP ya da TFT Jeton almak için doğru adres OYUNEKS!

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1