2022-10-11 10:57:51
Knight Online yeni server

Knight Online Yeni Server

6 Ekim'de yapılan açıklamayla beraber uzun süredir beklenen Knight Online yeni server geleceği bildirilmişti.


 Açıklamalar yapılırken Knight Online yeni serverlar olarak bahsedilmiştir. Bu da demek oluyor ki en az 2 adet Knigh Online yeni server gelecek.

Bu haber bile oyuncuları heyecanlandırmaya yetecekken, eskiye özlem duyanları sevindirecek bir kaç açıklama daha yapıldı. Bunlardan biri Knight Online yeni server ın zor olacağı. Basacağınız potu bulmaktan tutun da, takacağınız iteme kadar bulmanız çok zor olacak. Bunun yanı sıra etkinlikler bakımından en son eklenmiş bir çok weapon patchi bulunmuyor. Örnek vermek gerekirse: Knight Online UTC, Knight Online Krowaz, Knight Online Dark Bifrost.

 Her ne kadar Knight Online eski launcher dönmesede,

Ya da yapraklarımız donmasada,

Knight Online Maradon 'umuz böyle olmasada,

Özlediğimiz zor ve hırs dolu günler geri dönüyor. Uykusuz geceler bizi bekliyor diyebiliriz.

Knight Online yeni server premium

Knight Online yeni server premium 'ları tercihe göre değişkenlik göstermektedir.

Knight Online hızlı exp kasma için = Knight Online EXP Premium  tercih edilmelidir.

Knight Online hızlı np kasma için = Knight Online WAR Premium  tercih edilmelidir.

Knight Online farm için = Knight Online DC Premium  tercih edilmelidir.

Saydığımız bu 3 premiumu hepsini kapsayan premium ise Knight Online Switch Premium.

Sadece oyuna girsem yeter diyorsanız Knight Online Bronz Premium tercihinde bulunabilirsiniz.

Ya da captcha ile uğraşmak istemiyorum, zaten sadece oyunda dolanmak istiyorum, fazla para vermek istemiyorum diye düşünebilirsiniz. Bunun için tercihiniz ise Knight Online Gold Premium olmalıdır.

Hem hediyelerinden faydalanayım, hem de 80 sonrası EXP premium işe yaramıyor, boşa gitmesin istiyorsanız Knight Online Platinum Premium tercihinde bulunabilirsiniz.

Knight Online Yeni Server Farm

17 Kasım 'da açılacak olan Knight Online yeni server 'larda farm daha zor ve kısıt olacak. Bunun dışında premium potlar da olmadığı için pot basmaya dahi kıyamayacağız. Krowaz, Under the Castle, Castle Siege War, Bifrost gibi etkinlikler olmadığından ötürü farm sadece belirli slotlarda olacak. Bu slotlar AOC, Hob Goblin, CZ Greed, Envy, Lus, Sloth, Wratch, Glutton, Ego,Treanth, Ancient, Boro, Balrog, Stone Golem, Giant Golem, Evil Wizard gibi drobu çok az olan slotlar olacak. Slotları kazanmak için kıran kırana mücadele etmeniz gerekli. Şimdiden hazırlık yapmanızı öneriyoruz.

Knight Online Yeni Server GB

Knight Online yeni server GB fiyatları ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat bir önceki serverlar olan Knight Online Sirius, Knight Online Altar, Knight Online Vega sunucularında GB fiyatı çok yüksekti. Bu serverları baz alacak olursak, Knight Online yeni serverlar da fiyatlar çok uçuk olacak.

 Knight Online yeni server heyecanını güvenilir ve uygun fiyatlara yaşamak için doğru adrestesiniz. Knight Online goldbar , Knight Online item , Knight Online cash ve daha fazlasını en uygun fiyatlara satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1