2022-11-29 10:51:59
Knight Online Güncelleme notları

Knight Online GB Alış Satış Fiyatları

Knight Online GB ile ilgili her şey.


Knight Online GB
Knight Online oyunu içerisinde yapılan alışverişlerde 2 farklı para birimi kullanılmaktadır. Bunlardan biri Power Up Store’da kullanılan n-point ismiyle anılır. Diğer para birimi ise oyuncular arasında takas ve Pazar işlemlerinde kullanılan Noah’tır. Noah para birim bir diğer ismi ile coin genel kullanılan ismi ise Gold Bar olarak biliniyor. Gold Bar kısaca GB şeklinde kullanılıyor. Oyun içerisinde farm yöntemi ile yani kesmiş olduğunuz canavarların içinden çıkan coinlerin, karakterinizde birikmesiyle oluşan paraya verilen isimdir. Oyuncular kendi aralarında yaptıkları takas ve item alışverişlerinde eskiden alışkanlık olan 100 milyon değerinde olan 1 Gold Bar külçesini oyun içerisindeki alışverişlerde o kadar fazla kullanmışlardır ki oyun içerisindeki para birimi ise bir süre sonra Gold Bar olarak isimlendirilmeye başlandı. Oyuneks sitemizde ise 1 adet alım ve satım işlemleri için 10 milyon GB üzerinden alım ve satış işlemleri gerçekleştiriliyor. Günümüzde oyun içerisinde kullanılan Gold Bar kısaltma olarak “GB” halini almıştır. Güncel olarak GB fiyatları ve GB satın alma işlemleri için Oyuneks sitemizde yer alan satın alma işlemlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Knight Online GB Satış Fiyatları
Knight Online GB Fiyatları için en önemli etken arz ve talep olmasıdır. Örneğin Kngiht Online GB satış stoklarımızda fazlasıyla bulunup, alıcı az ve satıcısı fazla olduğu durumlarda sitemizde GB fiyatlarında düşüş yaşanacaktır. Aksi taktirde ise yani sitemizde GB stokları az ve satıcı bulunmadığı durumlarda GB alıcısı fazla ise doğal olarak GB fiyatlarında artış olacaktır. Knight Online GB fiyatları bu şekilde düzenlenir ve ayrıca Oyuneks olarak en yüksek fiyatlı GB alımı ve en düşük fiyat üzerinden GB satımını kendisine hedef edinmiştir. GB alım ve satım fiyatları GB’ye olan arz ve talep ilişkisine göre devamlı olarak değişkenlik gösterir.

Knight Online GB Fiyatları Neden Sürekli Değişiyor?
Knight Online GB fiyatlarının değişiminde en önemli faktör yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere arz ve talep üzerinedir. Serverlerda bulunan oyuncu sayısı oyuncuların GB’ye karşı olan talebi ve fiyatların belirlenmesinde de önemli rol oynar. Oyuncular tarafından GB için talep olduğunda ve stoklarımızda GB bulunuyorsa fiyatlar daha düşük olacakken, oyuncuların KO GB alımları azalır ve stoklarımızda da GB miktarı az bulunuyorsa, piyasada bulunan GB fiyatları da doğrudan olarak artış gösterecektir. GB fiyatları bu şekilde talebe bağlı olarak düzenlenir. Ayrıca Oyuneks olarak en yüksek fiyat üzerinden GB alımı ve en uygun fiyattan GB satışını amaçlıyoruz. GB alım ve satım fiyatları her satış platformunda olduğu gibi oyun içerisinde bulunan oyuncuların GB’ye karşı arzından kaynaklı değişmektedir. Oyuneks sitemiz üzerinden oldukça kolay bir şekilde GB alış ve satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Knight Online GB Alım ve Satımlarda Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler
Oyun içerisinden gerçekleştirilen GB alışverişlerinde oyun içi PM kapatın ve satın alma işleminin son aşamasında vermiş olduğumuz oyun içindeki kullanıcı adı haricinde kimseye herhangi bir teslimat gerçekleştirmeyin ya da teslim almış olduğunuz GB’leri hiçbir zaman bize ya da herhangi birine teslim etmeyin. Dolandırıcılar oyun içerisinde bizim kullanıcı isimlerimizle birlikte karakterler açabilir ve sizlerin GB’lerini alarak mağdur hale getirebilirler. Oyuneks olarak hiçbir zaman size oyun içerisinden bir PM atarak ya da herkese açık chat üzerinden mesaj göndererek sizinle iletişime geçmez ve tek iletişim kanalımız sitemizde yer alan canlı destek hattımızdır. Siz de güvenli ve sorunsuz bir şekilde Knight Online GB alım ve satım işlemlerini Oyuneks sitemizi tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel GB Fiyatları
● Knight Online Zero GB 1M
Alış : ₺100,00
Satış : ₺110,00

● Knight Online Pandora GB 1M

Alış : ₺5,70
Satış : ₺6,90

● Knight Online Agartha GB 1M

Alış : ₺6,10
Satış : ₺7,40

● Knight Online Felis GB 1M

Alış : ₺6,10
Satış : ₺7,40

● Knight Online Diez GB 10M

Alış : ₺14,10
Satış : ₺15,30

● Knight Online Sirius GB 10M

Alış : ₺11,00
Satış : ₺12,40

● Knight Online Vega GB 10M

Alış : ₺9,00
Satış : ₺10,20

● Knight Online Ares GB 10M

Alış : ₺14,20
Satış : ₺15,00

● Knight Online Destan GB 10M

Alış : ₺18,60
Satış : ₺19,20

● Knight Online Altar GB 10M

Alış : ₺11,00
Satış : ₺12,10

● Knight Online Gordion GB 10M

Alış : ₺13,00
Satış : ₺14,00

● Knight Online Olympia GB 10M

Alış : ₺8,20
Satış : ₺10,90

● Knight Online Rosetta GB 10M

Alış : ₺13,30
Satış : ₺14,20

● Knight Online Pathos GB 100M

Alış : ₺100,00
Satış : ₺170,00

● Knight Online Cypher GB 100M

Alış : ₺130,00
Satış : ₺200,00
verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1