2021-11-09 12:15:10
Knight Online Güncelleme Notları

Knight Online DUYURU

ICS Numara Değişim Desteği


Herkese Merhaba,

NTT Game olarak, kullanıcılarımıza hesap güvenliğini arttırmaları adına sunduğumuz ICS/OTP servisinde kullanıcılarımız tarafından tanımlanan telefon numaralarının birçok sebepten dolayı kapatıldığını veya erişilemediğini biliyoruz. Bu gibi durumlar için 15 Şubat 2019 tarihine kadar NTT Game Müşteri Destek birimine ulaşan kullanıcılarımıza numara değişimi için destek sağlanıyordu. Fakat bu tarihten sonra numara değişim desteği sonlandırıldı.

Yönetim ekibi olarak kullanıcılarımızdan gelen yoğun numara değişim taleplerini değerlendirdik ve ICS Numara Değişim desteğini 2021 sonuna kadar tekrar aktif ettik. ICS servisinde tanımlı telefon numaralarına erişemeyen kullanıcılarımız NTT Game müşteri destek sayfası üzerinden ICS/OTP kategorisine bilet göndererek numara değişim hizmeti alabilirler.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 05.11.2021 - 18:00
Başvuru Bitiş Tarihi: 31.12.2021 - 23:59

Numara Değişim Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

*2020 senesi içerisinde yeni sunucularda NTTNow'ın sonlandırılması ve ICS servisinin zorunlu hale getirilmesi sebebi ile sadece NTTNow aktif olan hesaplarda numara değişim desteği sağlanmıştı. Fakat bu sefer ICS servisindeki numarasına erişimi olmayan tüm kullanıcılarımız bu hizmetten faydalanabilecektir.

*Başvurular NTT Game Müşteri Destek sayfası üzerinden ICS/OTP kategorisine bilet gönderim yoluyla yapılacaktır.

*Numara değişim hizmeti için Destek birimine başvuran kullanıcılarımızdan hesap aidiyet bilgileri (Hesap kayıt tarihi, doğum tarihi, ödeme geçmişi vb.) talep edilecektir. İstenen bilgiler kullanıcı tarafından doğru şekilde sağlanmadığı takdirde numara değişimi yapılmayacaktır.

*Numara değişimi için başvuru yapan kullanıcılarımızın hesaplarında tanımlı olan mail adreslerine erişimlerinin bulunması gerekmektedir. Hesap aidiyet doğrulaması sırasında tanımlı olan e-posta adresine bir kod gönderilecek ve bu bilgi bilet üzerinden istenecektir.

*31 Aralık 2021 saat 23:59'dan sonra yapılan başvurular değerlendirme yapılmadan direkt olarak reddedilecektir.

Tüm Oyuncularımıza Duyurulur!

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1