2022-10-17 15:28:42
LoL Ksante

Karşınızda League of Legends Yeni Şampiyon K'Sante!

Riot’un Vadi’ye salacağı son şampiyon olan K'Sante oyunda yerini alıyor.


League of Legends resmi sayfası, geçtiğimiz gün uzun zamandır beklenen ve sızıntılarla beslenen yeni şampiyonu K’Sante’yi tanıttı. Böylelikle League of Legends yeni şampiyon K’Sante tanıtım videosu yayınlanmış oldu. Peki League of Legends yeni şampiyon kimLeague of Legends yeni şampiyon ne zaman gelecek, Lol yeni şampiyon yetenekleri neler?

League of Legends Yeni Şampiyon Kim?


League of Legends yeni şampiyonu, “12. sezonda yayınlanacak olan son şampiyon” unvanıyla K’Sante olacak. Uzun zamandır beklediğimiz hatta Nisan ayında yayınlanan şampiyon yol haritasından beri geleceğini bildiğimiz LoL’ün yeni şampiyonu K’Sante2022 League of Legends Dünya Şampiyonası heyecanı sırasında tanıtıldı.


League of Legends Yeni Şampiyon K’Sante

Nazumah'ın Gururu K'Sante, ilk olarak Nisan 2022'de Şampiyon Yol Haritasında sızdırıldı ve oyun geliştiricileri tarafından “yüksek becerili” bir üst koridor tankı olarak tanımlandı. League of Legends yeni şampiyonu K’Sante, daha önce hiç keşfetmediğimiz yeni bir Shurima bölgesi olacak olan Nazumah’ın gururu olarak tanınıyor. Nazumah halkı toplumlarını yaklaşık 500 yıl önce bir Vaha’yı çevreleyen çölde inşa etti. Yine de evlerini inşa etmek kolay değildi, çünkü yerlerini kazanmak için  dev canavarlarla savaşmaları gerekiyordu. Bu canavarlar hala var ve savaşçıların lideri K’Sante evini korumak için onlarla savaşmaya gidiyor. 


League of Legends Yeni Şampiyon K’Sante Pozisyonu Ne Olacak?


League of Legends yeni şampiyonu K’Sante üst koridor oyuncusu olacak. 2022 yılı boyunca LoL bir yeni ormancı, iki yeni alt koridor ve bir destek şampiyonunu serbest bıraktı. 2022 yılının sonlarına yaklaşırken ve League of Legends 13. Sezon başlamadan önce göreceğimiz son şampiyon K’Sante,bir tank olacak


League of Legends Yeni Şampiyon K’Sante Yetenekleri Neler?


League of Legends yeni şampiyon K'Sante yetenekleri, "SkinSpotlights"  YouYube kanalından paylaşıldı. İşte LoL yeni şampiyon yetenekleri:


Pasif - Korkusuz İçgüdü


 K'Sante'nin hasar veren yetenekleri, rakibi kısa süreliğine işaretler. İşaretli hedeflere saldırmak, cana oranlı ekstra hasar vererek işareti tüketir. Hepsi Dışarı özelliği, rakipteki işareti tüketmek fiziksel hasar yerine gerçek hasar verir.


Q - Ntofo Saldırıları 


K'Sante, silahını yere vurarak fiziksel hasar verir ve rakiplerin saldırılarını kısa süreliğine yavaşlatır. Eğer rakip şampiyona bu yetenekle hasar verilirse K'Sante, kısa süreliğine bir yük kazanır. 2 yük edinildiğinde yetenek tekrar kullanılabilir olur ve K'Sante şok dalgası göndererek rakipleri kendine doğru çeker. Hepsi Dışarı özelliği, bu yeteneğin bekleme süresi kısalır ve bu özellik aktif olduğu sürece rakibin saldırılarını yavaşlatmaz.


W - Yol Açıcı
 

Yoğunlaşma süresince K'Sante silahlarını defansif bir şekilde kaldırırarak bu süre boyunca "Durdurulamaz" statüsü kazanır ve gelen hasarları belli ölçüde azaltır. Yoğunlaşma bittiğinde K'Sante koç gibi ileri atılarak maksimum cana oranla fiziksel hasar verir. Rakipleri geri teptirir ve yoğunlaşma süresine bağlı olarak sersemletir. Hepsi Dışarı özelliği, yetenek bekleme süresinde ise bekleme süresi sıfırlanır ve hasar azaltma oranı artar. Yoğunlaşma süresine bağlı olarak ekstra fiziksel hasar verir ve atılma hızı iki katına çıkar.


E - Ayak İşi


K'Sante atılarak kalkan kazanır. Bu atılma takım arkadaşına isabet ederse aldığı kalkan önemli ölçüde artar ve kalkandan takım arkadaşı da etkilenir. Hepsi Dışarı özelliği ile yeteneğin atılma hızı artar. Duvarların üstünden atılabilir ve atılma menzili artar.


R - Hepsi Dışarı


K'Sante tonfalarını parçalayarak bir rakibe hasar verir ve o rakibi geri teper. Bu yetenek bir duvara doğru uygulanırsa verilen hasar büyük ölçüde artar ve geri tepme, duvar sonuna kadar devam eder. Hepsi Dışarı özelliği, K'Sante canının, zırhının ve büyü direncinin bir kısmını yeteneğin sonuna kadar kaybeder. Kaybedilen özellikler yerine Saldırı Gücü, Mutlak Sömürü kazanır ve her yeteneği modifiye eder.

League of Legends Yeni Şampiyon K’Sante Ne Zaman Çıkacak?


League of Legends yeni şampiyonu K’Sante’nin, LoL 12.21 yama notları ile birlikte oyunda olması bekleniyor. League of Legends 12.21 yama notları 2 Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak.


League of Legends, en son Temmuz 2022'de çıkan Zeri , Renata GlascBel'Veth ve Nilah olmak üzere bu yıl şimdiye kadar toplam dört şampiyon yayınlandı. 2022 yılının son şampiyonu ise tank K’Sante olacak.

Oyuneks Türkiye'nin en ucuz ve güvenilir Riot Points RP satış platformudur. En uygun ve güvenilir fiyatlarla LoL RP almak için buraya tıkla!

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1