2022-02-16 01:23:41
Knight Online Alış Pazarı

İlan Pazarında Bir Devrim; Oyuneks Alış Pazarı!

Bilgisayarınız kapalıyken bile sizin yerinize ihtiyacınız olan itemleri arayan bir site düşünün...


  Açılışımızdan bu yana yapım aşamasında olan, ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve aldıkları cevap karşısında heyecanla bekledikleri '' Alış Pazarı '' artık sizlerle.

Nedir bu Alış Pazarı?

 Alış Pazarı; İhtiyacınız olan Knight Online itemlerinizi server farketmeksiniz, bilgisayar başında olun ya da olmayın, bilgisayarınız açık olsun ya da olmasın, siz bulana kadar ilanınızı güncel tutacak bir sistemdir. Müsaitlik durumunuzu belirtebileceğiniz, onun dışında ki saatlerde item bulunursa seçtiğiniz yol ile bilgilendirilebileceğiniz, oyuncuların tabiriyle '' AFK pazar '' sistemi.

Alış Pazarı oluşturmak için nelere ihtiyacım var?

 Öncelikle sitemize buradan kayıt olmanız ve telefon numaranızı onaylamanız gereklidir.Ardından alacağınız itemin %3'ü kadar bir depozito ödemeniz gereklidir. Yanlış duymadınız, sadece %3! Satıcı kişi sizi bulana ya da siz alım ilanınızı kaldırana kadar bu miktar hesabınızda blokeli şekilde kalacaktır.

Alış Pazarı ilanı nasıl oluşturulur?


Bu işlem oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır.

Sitemize giriş yaptıktan sonra sırasıyla;

 Knight Online 

 İtem Alış 

bölümüne gidiniz.

 Açılan sayfada bulunan '' Yeni Alış İlanı '' yazan butona tıklayınız.


 Karşınıza çıkan sözleşmeyi okuyup onayladıktan sonra sırasıyla; 
Sunucu seçiniz.

İtem seçiniz. ( Aradığınız itemi bulmak için boşluğa ilk 3 harfini yazmanız yeterlidir. )

Sağ tarafta bulunan '' Ekle '' butonuna tıklayınız.

 Açılan sayfanın sağ kısmında '' Fiyat '' ve '' Bloke Edilecek '' adlı iki adet boş kısım bulunmaktadır. Fiyat kısmına alacağınız itemin fiyatını yazdığınızda, bloke edilecek tutar çıkacaktır. Açıklama kısmına online olduğunuz saatleri yazabilirsiniz. Bilgileri tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken sağ alt kısımda bulunan '' Yayınla '' butonuna tıklamanız.

 İşlemleri tamamladıktan sonra ilanınız sistem onayına gitmektedir. Sistem ilanınızı onayladıktan sonra artık tek yapmanız gereken satıcının sizi bulmasını beklemek. Alacağınız itemin durumunu görmek, gelen yorumları cevaplamak, fiyatını güncellemek ya da kaldırmak için yapmanız gereken; Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan isminize tıklamanız ve açılan bölümden '' Alıcı Paneli ''ni seçmeniz.

 Alışveriş nasıl gerçekleşiyor?

Satıcı ilanı uygun görmesi durumunda işlemi başlatır. İtem tarafımızca teslim alınır ve alıcıya SMS ya da arama yoluyla bilgi verilir. Bloke tutar harici kalan tutarın yüklenmesi için 60 dakika süre verilir. Tutar yüklenmesi durumunda bloke tutar harici hesabından çekilir ve ALICI kişiye item teslim edilir. İşlem başarılı şekilde onaylanır ve SATICI'ya hak edişi teslim edilir. Bu alışverişten %3'lük site komisyonu alınır. Bu komisyon  SATICI'ya aittir.

 Olumsuz koşullarda nasıl hareket ediyoruz?

-Alıcı herhangi bir işlem başlamadan ilanı iptal ederse blokeli tutar hesabına aktarılır.

-Satıcı işlemi başlattığında, ALICI hesabına yüklenmesi gereken tutarı yüklemezse blokeli olan tutarı yanar ve tarafına iadesi sağlanmaz. İşlem başarısız sayılır ve ilan içeriği SATICI'ya teslim edilir.

-Başarısız işlemin 3 kere tekrarlanması durumunda ALICI kişinin hesabına Alış İlanı Ekleme blokesi konulur. Tekrar ilan açması yasaklanır.

( İşlem başlamasından, sonlanmasına kadar bütün sorumluluk OYUNEKS BİLİŞİM'e aittir. İşlemin başarılı olarak sonlanmasının ardından OYUNEKS BİLİŞİM hiçbir sorumluluk ve zan altında bırakılmayacaktır. Bütün işlem süreci sadece CANLI DESTEK üzerinden yürütülecektir. CANLI DESTEK harici OYUNEKS BİLİŞİM sizinle başka hiçbir yerden görüşme sağlamayacak, oyun içinden PM atmayacaktır. CANLI DESTEK harici yapılan bütün işlemler kişilerin sorumluluğundadır. )

  Çekiliş için şartlar; 

-İnstagram hesabını takip ediyor olmak.
-Gönderiyi beğenmek.
-Gönderiyi paylaşmak.
-Gönderi altına 3 arkadaşını etiketlemek.

 ( Son katılım 21 Şubat 23:59 dur. Çekiliş sonuçları 23.02.2022 tarihinde Instagram üzerinden duyrulacak ve kazananlara ödülleri Instagram özel mesaj yoluyla iletilecektir. )
 
  Oyuneks güvencesiyle siz Knight Online oyuncuları için tasarlanan bu sistemde ilan oluştuşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1