2021-11-01 14:09:02
GTA Trilogy Çıkış Tarihi

GTA The Trilogy için çıkış tarihi duyuruldu!

GTA The Trilogy: The Definitive Edition ne zaman çıkacak?


Açık dünya temalı oyun denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz GTA serisi olacaktır. GTA 3 ile zirve yolculuğuna başlayan seri Vice City ve San Andreas ile adeta efsaneleşmişti.

Şimdi Rockstar seriyi ayağa kaldırıp zirveye götüren bu 3 oyunun remastered versiyonlarını geliştiriyor. Aslında hali hazırda Rockstar’dan gelmiş bir açıklama yok. Fakat sızdırılan bilgilerin bu yönde olduğunu biliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde GTA Remastered Trilogy ile ilgili ilk bilgiler sızdırılmıştı. Oyunun Definitive Edition olarak satışa sunulacağı ve tek pakette 3 GTA oyununun olacağı iddia edilmişti.

Bu iddialar bizleri biraz üzdü. Çünkü biz GTA oyunlarını Remake olarak bekliyorduk. Fakat hiç yoktansa remastered sürümlerin gelmesi de birşeydir.

Geçtiğimiz gün bu sürümlere ilişkin ilk detaylar ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre GTA’nın remastered sürümü Unreal Engine oyun motorunu kullanacak. Bu bilgi bizi en azından remastered sürümlerin iyi bir motorla geleceği konusunda ikna etti. Tabi ki dileriz karşımıza e-Football 2022 gibi çöp bir oyun çıkmaz. Malum Konami de yeni oyun motorunun yeteneklerinden bahsedip sonra mobil oyundan bozma bir yapımla karşımıza dikilmişti.

Merakla beklenen GTA serisi için Rockstar Games’den açıklama geldi. GTA’nın 20. Yılına özel olarak bir çıkaralın Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition oyunu için Rockstar Games, oyunun çıkış tarihi ile ilgili bilgi verdi. Açık dünya türünün de sinyallerini veren Rockstar Games, GTA The Trilogy için kısa bir de video yayınladı. Peki, GTA The Trilogy ne zaman çıkacak?Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen Grand Theft Auto (GTA), ilk oyununu 2001 yılında çıkardı.

Grand Theft Auto serisinin ilki 2001'in Ağustos ayında GTA III ismiyle çıktı. Daha sonra 2002'nin Ağustos'unda ise GTA Vice City ve 2004'ün Ağustos'unda da piyasaya GTA San Andreas piyasaya sürüldü. Bu serinin en popüler olanı ise GTA Vice City oldu. Rockstar Games, bilgisayar oyunlarının dışında GTA serisinin mobil platformlara da geleceğini ifade etti. Ancak mobil uygulamaların 2022 yılında erişilebilir olacağını da ekledi.3 efsanevi GTA oyunun ‘remaster’ sürümlerini içeren Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition bu sene içerisinde oyuncular ile buluşacak.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1