2022-09-24 14:00:37
GTA 6 sızıntı

GTA 6 Oynanış,Yenilikler,Sızıntılar! Rockstar Tüm Olanları Doğruladı.

GTA 6 sızıntıları, oyuncuların merak ettiği bir çok özelliği erken bir şekilde öğrenmemizi sağladı.


Oyun tarihinin en büyük sızıntısı olarak tarihe geçen GTA 6 sızıntısı, serinin hayranlarına yeni oyunu incelemeleri için müthiş bir fırsat sundu. Kullanıcılar oyunun pek çokilginç yönünü ve GTA serisini bu denli popüler yapanbirçok ayrıntıyı fark ettiler.

Öyle ki oyun içindeki görüntülerden de anlaşılacağı üzere GTA 6’nın Vice City’de geçeceği de doğrulandı. GTA 6 meraklıları serinin yeni oyununa gelecek olan yeniliklerin kapsamlı bir listesini yaptılar. Liste, geçtiğimiz gün sızdırılan ve Rockstar Games tarafından doğrulanmış bilgilere dayanıyor. Oyunda ilk kez bir kadın ana karakterin yer alacağı uzun süredir konuşuluyordu. Sızdırılan görseller de bu söylentileri doğrulamış oldu.

GTA 6 Sızıntısına Sebep Olan Hacker, Kaynak Kodlarını Satışa Çıkardı!

Rockstar Games ile anlaşmaya varmayı bekleyen hacker, bu süreç içerisinde GTA 6 kaynak kodlarını satışa çıkardı. 

Rockstar Games, Sızdırılan GTA 6 Videoları ile İlgili Resmi Açıklama Yaptı

"Rockstar Games'ten Mesaj
 

Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.
 

Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar bilgilendireceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla tanıştıracağız. Bu durumda, devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”
 

“- Rockstar Games Ekibi”

 

GTA 6 ile oyuna gelecek olan yenilikler

 • Red Dead Redemption 2'deki (RDR 2) diyalog sistemi GTA'ya giriş yapıyor. "Greet", "Threat", "Rob" gibi ipuçları lokanta soygununda görüldü.
 • Görünüşe bakılırsa oyuncular ve NPC'ler (oyuncu olmayan karakterler) silahlarını yan tutabiliyorlar. Bazı videolarda Jason tüfeğini yan tutuyor ve havada çeviriyordu. Otoparkta Jason'a ateş eden siyahi adam da tabancasını yana doğru tutuyor.
 • Oyuncular sırtlarında silah taşıyabilecekler. Bu da, RDR 2'deki gibi kişi başına sadece 2 tüfek ve 2 tabanca alacağımız anlamına gelebilir.
 • Oyuncular artık insanları bağlayabiliyorlar.
 • GTA 6, Vice City'de (Miami) geçiyor. Harita devasa görünüyor, videoda tüm Florida eyaletinden tanıdık yerler görüldü.
 • İki ana karakter Lucia ve Jason, değiştirilebilir karakterler, farklı durumlarda size yardımcı olmaları için onları arayabileceksiniz gibi görünüyor.
 • Oyunda yeni animasyonlar olacak. Tamamen uzanmanın ve hatta ata binmenin mümkün olduğu görüldü.
 • Silahları alıp/bırakabilecek ve bir şeyler saklayabileceğiniz bir spor çantası taşıyabileceksiniz.
 • Arabalar; koltuklar, aynalar, direksiyon simidi, güneşlik ayarı gibi birçok detay ve animasyon içeren iç mekanlara sahip olacak.
 • Nakliye konteynırlarını soymak için kilitleri delebileceksiniz.
 • Sızıntılar, motel, metro istasyonu, restoran, süpermarket, rehinci dükkanı gibi farklı formatlardaki açık iç mekanları gösterdi.
 • Yeme, içme, ter, yorgunluk ve hayvan evcilleştirme gibi RPG unsurlarına referanslar görüldü.
 • Oyun daha detaylı bir araç hasar sistemine sahip olacak.
 • Polis arabanızın modelini ve plakasını hatırlayacak.
 • Küçük soygunlar ayrıntılarla dolu. NPC'ler olup biten her şeye tepki veriyor, polisler ise körü körüne girmeden önce mekanı çevreliyorlar.
 • Açık dünyada dinamik olaylarla karşılaşabilirsiniz.
 • Oyuncu, rehineleri canlı kalkan olarak kullanabilecek, cesetleri yağmalayabilecek, taşıyabilecek ve yüzerken ateş edebilecek.
 • Görülen silahlar arasında Bıçak, Tabanca, Pompalı Av Tüfeği, El Bombası, Flaş Bombası, Molotof, Duman Bombası, Zıpkın Tabancası, Kompakt Makineli Tüfek, Micro SMG, Taarruz Tüfeği, Keskin Nişancı Tüfeği, Beyzbol Sopası, Istaka ve Levye bulunuyor.

GTA 6 ile ilgili haberlere Oyuneks.com Haberler sayfasından ulaşabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1