2022-03-10 10:08:40
Gotham çıkış tarihi

Gotham Knights'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Warner Bros Games Montreal tarafından geliştirilen Gotham Knights çıkış tarihi ve detayları sizlerle.


 Warner Bros Games'in yaptığı açıklamalardan, Batman ve diğer yardımcı karakterlere dayanan RPG oyunu olan Gotham Knights'ın 2022 sonlarında çıkacağını anlayabiliriz. Daha öncesinde projelerini 2022'ye ertelediklerini duyuralı 1 sene oluyor.

 ÇIKIŞ TARİHİ ve PLATFORMLAR

 Çarşamba günü yapılan duyuru ile sadece çıkış tarihi açıklanan Gotham Knights'ın PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış tarihinin 25 Ekim olduğu bildirildi.

 Gotham Knights ilk olarak 2020'de DC FanDome etkinliğinde duyuruldu. Oyunda oynanabilir karakterler olarak Batgirl, Nightwing, Robin ve Red Hood yer alıyor. Mr. Freeze gibi uzun zamandır Bat-nemeses'lerle ve Gotham City'nin en zengin ve en güçlü ailelerinin nesillerini kapsayan plütonkratik bir komplo olan the Court of Owls ile düello yapacaklar. Oyunun hikaye görevlerinde iki kişiye kadar co-op oyunu destekleyecek.

 

 

GOTHAM KNIGHTS KONUSU

Batman öldü. Giderek genişleyen yeni yer altı suç dünyası, Gotham City'nin sokaklarını kasıp kavuruyor. Artık Gotham'ı korumak, bu şehrin yurttaşlarına umut aşılamak, polislerini disiplin altına almak ve suçlulara korku salmak Batman Ailesi'ne, yani Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin'e düşüyor. Şehrin tarihindeki en karanlık bölümleri birbirine bağlayan gizemleri çözmekten destansı karşılaşmalarda birbirinden kötü adamları yenmeye kadar çeşitli işlere girişerek yeni Karanlık Şövalye'ye dönüşmeniz ve kaosla dolmuş sokakları kurtarmanız gerekiyor.

 

Gotham Knights, şu ana kadarki en dinamik ve etkileşimli Gotham City'de geçen açık dünyalı bir aksiyon RPG oyunudur. Tek kişilik oyunda veya diğer bir kahraman ile birlikte Gotham'ın beş ayrı ilçesinde devriye atın ve nerede suç eylemi bulursanız hemen müdahale edin.

Hikâyeniz şimdi başlıyor. Şövalyeliğe adım atın.

Peki siz Gotham Knights'ı hangi platformda oynayacaksınız?Oyuneks 'in bir parçasıysanız hiç önemi yok.

Xbox üzerinden oynayacaksanız, en uygun fiyata Xbox Game Pass satın almak için buraya ,
Steam üzerinden oynayacaksanız, en uygun fiyata Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya ,
PlayStation üzerinden oynayacaksanız, en uygun fiyata PlayStation Gift Card satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1