2022-11-07 14:55:52
diablo

Diablo 4 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Oyuncuların merakla beklediği Diablo 4 çıkış tarihi ve oynanabileceği platformlar belli oldu.


Diablo 4 Çıkış Tarihi ve Desteklediği Platformlar

Blizzard tarafından geliştirilen Diablo 4 , aksiyon rol yapma oyunu. Büyüt bir kitle tarafından beklenen Diablo 4 'ün geçtiğimiz ay oynanış videoları sızdırılmıştı. Bu olayın devamında Diablo 4 çıkış tarihi , Diablo 4 desteklediği platformlar belli oldu.

Diablo 4 Oynanış Videosu

Diablo 4 Çıkış Tarihi

Merakla ve heyecanla beklenen Diablo 4’ün 2023 yılında çıkış yapması bekleniyor ancak BlizzardDiablo 4’ün çıkış tarihi için henüz net ve kesin bir tarih vermedi. Oyuncular en azından şimdilik oyunun önümüzdeki yıl çıkacağını biliyorlar. 

Diablo 4’ün basına yansıyan haberlerinde ise Diablo 4’ün 2023 Nisan ayında çıkacağına dair bilgiler paylaşıldı. Editör Jez Corden'in kaynaklarına dayandırdığı habere göre BlizzardThe Game Awards 2022'de büyük bir Diablo IV promosyonu başlatacak. Diablo 4’ün çıkış tarihi baz alındığında ise oyunun Şubat 2023’te açık betasının başlaması ve ön siparişe açılması bekleniyor. 

Diablo 4 Hangi Platformlarda Çıkacak?

Söylenenlere göre Diablo 4 PC başta olmak üzere PS4, PS5, Xbox One, Series S ve Series X platformları için çıkış yapacak. (Xbox Era podcast, Windows Central)

Diablo 4 ile ilgili haberler için doğru adres Oyuneks.com ! Oyuneks / Haberler bölümünü takip ederek oyun dünyasından haberdar olabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1