2022-05-04 14:09:40
Blizzard

Battle.net Türk Lirası Desteği!

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalara göre, Blizzard'ın dijital oyun platformu Battle.net Türk Lirası ile ödeme kabul etmeye başlayacak.


 Türk oyuncuların uzun süredir bekledikleri haber sonunda geldi. Blizzard'ın dijital oyun platformu Battle.net artık Türk Lirası ile ödeme kabul etmeye başlayacak. Bugün itibariyle Blizzard, Türk Lirası ile ödeme almaya başlayacak. Battle.net isimli bu platformda önemli Blizzard oyunlarının yanı sıra Call of Duty oyunları da bulunmakta.

 Son dönem yükselen döviz kuruyla beraber Türk oyuncular, özel fiyat yapılandırmanın bulunmamasından şikayetçilerdi. Geçtiğimiz günlerde gelen bir haberle bu sorun artık ortadan kalkıyor.

Kullanıcılarına e-posta gönderen Battle.net yolladığı mesajda yeni paraların sisteme dahil edileceğini ve destekleneceğini söyledi. Desteklenecek yeni paralardan birisi de Türk Lirası oldu. Mesajda yapılan açıklamaya göre Türk Lirası desteği 4 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak. Böylece kullanıcılar yaptıkları alım satımlarda döviz kullanmak zorunda kalmayacaklar. Sisteme dahil edilen paraların listesi ise şöyle:

Türk Lirası

Gürcü Larisi

Ukrayna Grivnası

Kazakistan Tengesi

 Ayrıca yapılan açıklamaya göre kullanıcıların hesaplarındaki bakiye miktarı mevcut döviz kuru üzerinden Türk Lirasına dönüştürülecek. Bunun yanı sıra oyuncuların World of Warcraft abonelik ücretleri de otomatik olarak Türk Lirasına çevrilecek.

 Blizzard'ın Türk Lirası desteğinden en uygun fiyatlarla yararlanmak için almanız gereken Battle.net bakiyesine buradan ulaşabilirsiniz.

verified_user

7/24 kolay ve güvenli ödeme seçenekleri.

timer

E-Pin ve Oyun parası alışverişleriniz de 7/24 hızlı teslimat.

local_offer

E-Pin ve Oyun paralarında en uygun fiyatlar.

support_agent

Haftanın her günü 7/24 Canlı destek.

thumb_up

%100 müşteri memnuniyeti garantisi.

1 1 1 1